Zvířata a lidé v džungli PDF, ePub, Kindle

By | 05/23/2018

Zvířata a lidé v džungli

Příběh britského mladíka Skaga, který odjíždí do Indie, aby zde rozvinul svou mimořádnou schopnost porozumění divokým zvířatům. Poznává život v indické džungli a prožívá zajímavá dobrodružství. Každá kapitola je do jisté míry samostatným příběhem.

Obálku a vazbu navrhl Miroslav Fulín, kresbu na obálce Zdeněk Chotěnovský.
Vydání 1.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Zvířata a lidé v džungli zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zvířata a lidé v džungli (0.00 EUR)


Stažení Zvířata a lidé v džungli zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Son of Power

  Žánr:
  Literatura naučná, Příroda, zvířata
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  rtep

  31.05.2012

  Tohle je hodně zvláštní kniha, se silným dějem, který jakoby se odehrával někde bokem. Nesmírně hypnotické dílo, pan Coelho aj s tímto jen těžko mohou srovnávat. A přitom téměř nejde o duchovní dílo. Velice intenzívní jsou momenty, které hl. hrdina prožívá v přítomnosti šelem a dravců, a kdy ho od smrti dělí jen opravdu tenký vlásek. Rozhodně však nejde o klukovsky dobrodružnou knihu s velehrdinou vprostřed. Marně pátrám po jiné knize, ke které bych toto jedinečné dílo přirovnal.

  nightlybird

  03.10.2011

  Syn moci – takhle by se spíš měla jmenovat tahle takřka 100 let stará kniha, která je tak trochu zvláštní. Je to dobrodružný román (spíš ale povídky spojené ústřední postavou Skaga – Syna moci) lehce šmrncnutý indickou mystikou. Není to žádný literární zázrak, přesto se ale velice dobře čte (jak by asi řekl Pajonek – brak, který dokáže přirůst k srdci) a myslím si, že by mohla tahle kniha na kterou jsem před lety narazil v antikvariátě zaujmout a potěšit i víc čtenářů ve značném věkovém rozpětí. Já aspoň těch 8.-Kč nikdy nelitoval. Má jedinou vadu, je brožovaná a vlivem čtení dosti jetá. A asi bude i obtížně sehnatelná.
  Malá ukázka :
  "Mládenče, dovedeš-li zkrotit menažerii, kterou máš v sobě – všechny ty opice, hady a tygry, co má člověk ve vlastní duši, – pak ti ani žádný dravec nic neudělá",…
  aby bylo vidět, že jsou tam občas i myšlenky, nejen akční scény s krocením zvířecích "padouchů" v džungli.