Ztracená PDF, ePub, Kindle

By | 05/24/2018

Ztracená

Dánský milostný thriller o rodinných poutech, smrti i osudové vášni. Příběh, který může směle konkurovat Hitchcockovu filmu Marnie. Brilantní dánský thriller o chamtivosti, vraždě, podvodu a osudových rozhodnutích zavede čtenáře do malebných dánských rybářských vesnic, ale i do majestátních sídel a nebezpečného podsvětí Kodaně. Louise je mladá žena, které žije s přítelem Joachimem na malém ostrůvku Christianso, kde také provozuje kavárnu. Jednoho letního dne, během nejrušnějšího období roku, za ní přijde muž s tvrzením, že Louise je jeho manželkou Helene, která se beze stopy ztratila před třemi lety. Žena na fotografiích, které jí ukáže, se Louise skutečně velmi podobá. Policie se pouští do vyšetřování, při němž vychází najevo, že Louise má na hlavě jizvy po zranění. Mohlo by to být příčinou ztráty paměti? Louise je skutečně Helene Söderbergová, dědička obchodního impéria, Edmundova manželka a matka dvou dětí. Musí se rozloučit s Joachimem a začít „nový" život či spíš se vrátit k tomu starému, na který si však vůbec nevzpomíná. Co se skutečně přihodilo té noci, kdy Louise/Helene zmizela? Děj intenzivního thrilleru je neustále dva kroky před čtenáři a zápletka nezadržitelně spěje k překvapivému rozuzlení.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ztracená zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ztracená (0.00 EUR)


Stažení Ztracená zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  DEN HEMMELIGE KVINDE (2016)

  Žánr:
  Thrillery
  Vydáno: , Metafora
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Paja1974

  06.03.2017

  Kniha byla dobra.Ale nerekla bych ,ze to byla top krimi.Podle me zbytecne moc zapletek na jeden pribeh a knihy mohla byt i kratsi.

  baynats

  16.02.2017

  Začátek mi lehce připomněl Jane utíká od Joy Fielding – žena, která ztratí paměť po traumatickém zážitku v rodině… Kniha se dělí do dvou paralelních linií, v jedné pátrá Louise/Helena po své pravé identitě, v té druhé její přítel Joachim po dívce, jejíž identitu si Helena "vypůjčila". Dojem z knihy mi zkazila bohužel právě tato druhá linie, která mi upřímně připadala trošku přitažená za vlasy.

  Zdenulkaa

  13.02.2017

  Úžasná kniha, od které je těžko odejít. Čte se jedním dechem. Všem milovníkům napínavé četby vřele doporučuji.