Zrcadlo s vílou a laněmi PDF, ePub, Kindle

By | 04/26/2018

Zrcadlo s vílou a laněmi

Někde se skrývá zlo. V nás? Mimo nás? V čímsi osudu či v něčí chamtivosti? Je zlo tajemstvím nebo tajemné zlem? Těmito, ale i jinými otázkami se musí zabývat postavy vystupující v nové knize autorky úspěšného detektivního románu Pes a boží mlýny, postavy žijící teď a tady, v Podolí, ve starobylé pražské čtvrti na břehu Vltavy. Jejich příběhy jsou všední i kruté, ovšem jistý humor nepostrádají ani v těch nejvypjatějších a tragických situacích. Jsou to lidé, které můžete potkat ráno na zastávce u autobusu, navečer v hospůdce anebo kdykoli u vás v domě, lidé, o nichž ani netušíte, že je poznamenalo svým dotykem zlo. Zlo lidské ruky, zlo uzlu na provaze, zlo čepele nože… A jste si jisti, že právě vám se nemůže stát to, co jim…?Kniha v českém jazyce!


Stažení Zrcadlo s vílou a laněmi zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zrcadlo s vílou a laněmi (0.00 EUR)


Stažení Zrcadlo s vílou a laněmi zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Vojslava

  11.04.2016

  Málokdy dávám řadě Česká detektivka plný počet, ale tahle sbírka povídek byla velmi roztomilá – příběhy trochu mysterijní, trochu dojemné, ne typicky detektivní, ale půvabné, navíc čtivé. Moc se mi ta sbírka líbila.