Zpověď Kukaty PDF, ePub, Kindle

By | 04/26/2018

Zpověď Kukaty

Příběh druha knížat a králů z Čech okolo roku 1100. Hlavní hrdina Kukata, jehož "profesí" je zabíjení nepohodlných protivníků svého pána, se pohybuje v pestré společnosti.Od knížat až po otroky. Dá se mezi nimi určit nejedna skutečná osobnost. Kukata málokdy zůstává delší čas na jednom místě. Stále někam chvátá a něco chystá. Loví, bojuje, hoduje, provází své knížecí pány, opouští je, táhne s vojsky, mstí se, má nejen přátele a lstivé protivníky, ale i své lásky a potěšení. Znojmo, Praha, Zbečno, Brno, Chrudim, Malín, Sázava, Vyšehrad nebo Řezno na Dunaji patří jen k některým zastávkám jeho putování. Snad tuto "novinku" ocení všichni, kdo se Kukatovým líčením proklestí na samý konec. Autor je renomovaným odborníkem, který se dlouhodobě věnuje středověkým dějinám.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zpověď Kukaty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zpověď Kukaty (0.00 EUR)


Stažení Zpověď Kukaty zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , Aleš Skřivan
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  GepardLady

  21.05.2017

  Zpočátku jsem se trochu ztrácela v těch rodových vazbách a politických souvislostech, ale pak se všechno vyjasnilo. A bylo to velmi pěkné a čtivé. Přímá řeč mi vůbec nechyběla, slovy vypravěče bylo vše podáno tak dobře, že jsem ji nepostrádala. Jen to místy bylo poněkud brutální… Ale to jsou zkrátka ty romány středověku.

  bookworm007

  28.07.2016

  Pro mě ,jako milovnici české historie, to byla velmi zajímavá knížka . Díky vypravěčskému umu pana Žemličky si uděláte celkem dobrou představu o způsobu života v raném středověku.

  tomas3272

  13.05.2016

  Zajímavě pojatá kniha, vcelku čtivá a poutavá. I díky této knize si člověk může udělat obrázek o tehdejší době. Ten kdo si ji přečte neprohloupí.

  Čtec

  22.03.2015

  Hodnotu knihy spatřuji především v její faktografické stránce, dané erudicí Josefa Žemličky, uznávaného historika. Ovšem této úrovně nedosahuje svou čtivostí. Jedná se o poměrně suché vyprávění knížecího družiníka Kukaty (v knize vůbec není použita přímá řeč), ze kterého čiší didaktičnost. Ovšem pokud si chcete udělat představu o přelomu 11. a 12. století, pak poslouží výborně. Čemu ovšem nerozumím, proč – dle mého názoru zbytečně – prozradit hned na začátku (skoro)konec. Totéž se týká úryvku na zadní straně obalu.

  Bránolog

  03.02.2012

  Strhující, brutální, historicky věrné (autor je historik). Takhle to na knížecích a královských dvorcích muselo skutečně vypadat.