Zločin v holandské nemocnici PDF, ePub, Kindle

By | 02/12/2018

Zločin v holandské nemocnici

Milionářka Abigail Doornová, při návštěvě Holandské nadační nemocnice v New Yorku, kterou vydržuje značným nákladem, je zachvácena nevolností následkem pokročilé cukrovky a sřítí se ze schodiště. Nikdo nemohl zabrániti tomuto úrazu, který vyžaduje okamžitého lékařského zákroku. V operačním sále ještě před operací zjistí chirurg, že milionářka byla v bezvědomí uškrcena slabým drátem…

Ellery Queen shodou okolností mešká právě v nemocnici a zahájí policejní vyšetřování, které překvapí čtenáře řadou zajímavých důkazů a udržují jej v napětí do poslední stránky tohoto důmyslně a logicky stavěného detektivního románu.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Zločin v holandské nemocnici zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zločin v holandské nemocnici (0.00 EUR)


Stažení Zločin v holandské nemocnici zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Ellery Queen (3.)

  Originální název:

  The Dutch Shoe Mystery (1931)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  alenkacermi

  03. ledna

  Vůbec jsem se nemohla začíst,asi v polovině mě to začalo bavit a konec mi to zase zkazil.Odhalení bylo zbytečně zdlouhavé, jako podle Hříchů pro pátera Knoxe (jak už tady někdo psal).

  moničina

  19.04.2017

  Výborná detektívka, pre mňa najlepšia z jeho kníh. Na Slovensku vyšla pod názvom Záhada chirurgovej topánky.

  alnahu

  15.03.2017

  Docela pěkná detektivka z prostředí nemocnice, kde je zavražděna stará dáma Abby Doornová , vše nasvědčuje ,že ji uškrtil doktor Janney . který se nakonec stane též obětí. Obě vraždy vyřeší inspektor Ellery Queen. Též jsem do konce knihy netušila, kdo by mohl být vrahem.

  qydko

  27.01.2017

  Patřím k milovníkům klasických detektivek a přesně takhle si je představuju. Jenom v okamžiku, kdy se autor táže čtenáře, kdo je vrah, jsem si připadala dost tupá 😀

  adelinka

  03.06.2016

  ľahká detektívka, kde sa rýchlo vyrieši vražda dôležitej osoby v nemocnici a hneď ďalšia vražda spáchaná hneď po prvej…..pri detektívkach nechcem toho veľa prezrádzať…. 🙂

  Ivan F

  13.03.2014

  Nadšený som vôbec nebol, prekvapenie sa nekonalo, je to akýsi predchodca knihy Hriechov pre pátera Knoxa. Čitateľ detektívok takmer zadrieme nad knihou od nudy.