Zlaté puto PDF, ePub, Kindle

By | 06/20/2018

Zlaté puto

Na ktorú stranu sa pridáte vy?
ZLATÉ PUTO je mystery román zasadený do sveta utajených agentúr a modernej digitálnej špionáže. Autorka vás zavedie do sveta túžby po moci, zákulisných ťahov, tichých divákov a horúcich blikajúcich skríň, papierov s vysokou gramážou, klenotov, čierneho oblečenia, kníh, rýchlych áut, nikdy nekončiacich bitiek, falošných bánk a zakázaných vzťahov.
O čom je celý príbeh?
Keď sa Sofia, nič netušiaca majiteľka baliaceho servisu, nechtiac dostane do boja dvoch odvekých rivalov Williama a Adama, jej život začne ísť prudko dolu z kopca. Zrazu odhaľuje prastaré umenie charizmágie a sama zisťuje, že má dar, ktorý vôbec nechcela.
Slepo nasledujúc agenta Williama na jeho misiu v talianskom Ríme sa ocitne v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Stane sa obetným baránkom a je donútená pykať za chyby iných.

Na jej pleciach napokon stojí rozhodnutie, či zachrániť seba alebo celý svet…

Na ktorú stranu sa pridáte vy? Vyberiete si zmysel pre spravodlivosť alebo túžbu po moci? A je toto rozhodnutie vôbec také čierno-biele?

Zlaté puto je prvou časťou trilógie, knižná séria bude mať ďalšie dve pokračovania.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Zlaté puto zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zlaté puto (0.00 EUR)


Stažení Zlaté puto zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Zlaté puto (1.)

  Žánr:
  Pro ženy, Thrillery, Literatura slovenská
  Vydáno: , Adlervia Press
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Haňa-Píšťalka

  09.12.2016

  Z celé knihy a originálního příběhu jsem nadšená. Mám ráda, když mně děj vtáhne do sebe a ja se nemůžu odtrhnoud od knížky. Sdílení informací a osobních dat je ve světě často diskutované téma. Autorce se ale díky zapojení charizmagie a vrtkavé hranici mezi dobrem a zlem podařilo vytvořit nevšední příběh. Zamýšlím se nad tím, nakolik je charizmagie jenom fikce a nakolik tyto vlastnosti dokážeme využívat ve skutečném životě. 🙂 No a to samotné pouto a láska… to popsala autorka přesne tak, jak to cítím. :)))
  Oceňuji poutavé čtení až do konce a nečekané ukončení příběhu. Konec mně příjemně překvapil! Nemám ráda příběhy na pokračování, ale na toto pokračování se upřimně těším! 🙂