Zlatá ruža / Prístroj na hmlu / Umelý orol PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Zlatá ruža / Prístroj na hmlu / Umelý orol

V Zlatej ruži sa zápletka rozvíja okolo záhadnej vraždy pôvabnej pisárky. Vyšetrovateľ nachádza v kabelke zavraždenej telefónne číslo svojho priateľa advokáta, a tak sa začnú prípadom zaoberať spoločne. Druhý príbeh, Prístroj na hmlu, sa odohráva v prostredí netypickom pre detektívku – v gymnáziu, kde má učiť mladý profesor literatúry, ktorý hneď v prvé ráno objaví v zborovni mŕtvolu neznámeho muža a o niekoľko dní mŕtvolu novinára povestného likvidovaním svojich obetí na stránkach novín. Tretí príbeh, Umelý orol, sa priamo dotýka myslenia a cítenia našich súčasníkov. Skúmajúc okolnosti záhadnej smrti jedného zo štvorice priateľov, autor sa vyjadruje k závažným mravným otázkam dnešnej doby. Jeho výpoveď pútavým spôsobom odhaľuje dobro i zlo v človeku a v jeho bezprostrednom o­kolí.



Kniha v českém jazyce!


Stažení Zlatá ruža / Prístroj na hmlu / Umelý orol zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zlatá ruža / Prístroj na hmlu / Umelý orol (0.00 EUR)


Stažení Zlatá ruža / Prístroj na hmlu / Umelý orol zdarma kniha:

MIRROR-2




Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Plava ruža / Stroj na maglu / Umjetni orao

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Norea

  23.03.2015

  Ach ako začať? Môžem povedať, že pred pol rokom som si myslela, že zelená knižnica a detektívky celkvo ma nebudú baviť. No ako som ráno, skoro ráno siahla po tejto knihe, môj názor sa nezmenil. No je tu ALE. Napriek môjmu nevraživému čítaniu chorvátskych mien a názvov ulíc sa mi veľmi páčil autorov opis ľudskej osobnosti. Jej vnímania, zachovávanie si vlastnej chrakteristiky. Autor opisuje presný rast sebadôvery, úpadok citového zoslabnutia,kedy by ste sa najradšej vyhostili zo sveta žijúcich ľudí. Tieto opisy sú vo všetkých poviedkach a každá je iná. Mne sa najviac páči poviedka Umelý orol a celkový epilóg, kde autor venuje svoje slová priamo čitateľovi. Tento priamy kontakt ma vždy prekvapí a zároveň poteší pretože mám pocit akoby ma vnímal vďaka svojim písmenám, svojou myšlienkou.