Žhář PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Žhář

Román z doby první republiky.
Ve východočeském pohraničním městečku řádí v noci žhář. Vylepuje výhružné plakáty, jimi děsí pokojné obyvatele a vzápětí své hrozby splňuje. Je hledán četnictvem a vystrašenými občany a zatímco se všichni dohadují o jeho podobě a jménu a hlavně o pohnutkách jeho zločinů, uniká, jako by byl neviditelný.Kniha v českém jazyce!


Stažení Žhář zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Žhář (0.00 EUR)


Stažení Žhář zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Detektivky, Romány, Literatura česká
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  ArthasKarfa

  30. ledna

  Existencionalismus v intencích, které jsou mi blízké a které mě nenaplňují melancholií. Prostředí románu je krásně vykresleno a popsáno, tíha událostí, které dosednou na malou vesničku kousek od hranic, při čtení dopadnou i na vás. budete přímo účastni příběhu i nekalostem, se zatajeným dechem si budete číst s mírnou nedůvěrou, jestli někdo neobchází váš dům a nechce ho zapálit. Žhář – 2017

  CyrusSmith

  15.07.2017

  Kdybych měl hodnotit jedním slovem, tak bych řekl "zvláštní". Od použitého jazyka až po hlavní myšlenku, kdy člověk zjistí, že není vlastně důležité, kdo je žhářem.

  Iwíček

  07.12.2016

  Kniha se mi velice líbila. Byla napsána čtivým způsobem a ukazovala na sociální problémy společnosti přelomu 19. a 20. století.

  Evikju

  26.06.2016

  Vzhledem k tomu, že jsem tuto knihu měla povinnou, tak jsem od ní moc nečekala. Opak je, ale pravdou. Hostovský mě chytl a už nepustil. Psychologická proza s nádechem detektivky, kde jsou krásně vylíčené problémy komunikace, osamělosti i pomluvy. Hostovský se zabýval tématem uzavřeného prostoru z kterého se člověk snaží vymanit a v tomto díle, je to krásně vidět.

  trudyy

  05.01.2016

  První dílo, které jsem od Hostovského četla. Lehčí a trochu méně náročnější než jeho tvorba exilová (alespoň pro mě), přesto s jiskrou, se spoustou naznačeného a o něco méně vyřčeného. Psychologie rodiny i města, o lidech těžce hledajících cestu k sobě, o snaze vymezit se ve světě dospělých, o touze po mateřské lásce a revoltě po jejím nenaplnění, přesto s dobrým koncem…

  kvenez

  08.12.2014

  Krásná čeština, napínavý příběh a něco absolutně jiného ..:)

  kvenez

  08.12.2014

  Krásná čeština, napínavý příběh a něco absolutně jiného ..:)

  SalomeH

  23.09.2014

  Když jsem si knížku půjčila v knihovně, tak jsem už dávno zapomněla, proč jsem si ji napsala do seznamu na přečtení. Na to, že jsem od ní vlastně vůbec nic nečekala, mě mile překvapila.

  Lennie

  29.07.2014

  Žhář má perfektní atmosféru napětí a tajemství, které se čtenář snaží odhalit. Dobře vyprofilované postavy jsou základem spletitého příběhu o rodinné lásce a nástrahách dospívání. Zajímavý jazyk a netradiční vyprávěcí postup jsou jen třešničkou na dortu.

  Hendrychova.K

  27.04.2013

  Krásně vykreslená psychika postav, napínavý příběh. Chvíli mi kniha připomínala detektivku, chvíli psychologický román. Byla jsem natěšená, až se dozvím, kdo bude žhářem, jak dopadnou obyvatelé Zbečnova. Popravdě jsem takový závěr nečekala.
  Kniha se dobře četla, není náročná jazykově ani výstavbou vět. I když se tedy čtení zdá opravdu snadné, kniha má v sobě skrytou hlubokou myšlenku.

  poetree

  05.01.2013

  tahle kniha mne nadchla svou atmosférou.. přečetla jsem ji skoro na jeden zátah

  WEIL

  18.08.2011

  Kniha se mi líbila, její atmosféra mi připomíná dobu, tak jak je v této novele popsána.