Žena na nedeľu PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Žena na nedeľu

Hrdinou tohoto románu je Turín, město šedivé a geometrické, zakládající si na své neokázalosti a civilnosti až k jakémusi snobství naruby. Před přivandrovalci z jihu se zdvořile a nenapádně uzavírá na sedm západů do ulity svého dialektu a svých předsudků. A tak se pátrání po vrahovi pochybného architekta Garrona mění pro Sicilce komisaře Santamariu v jakousi šachovou partii, kterou s pocitem rostoucí bezmoci svádí s neprůhledným „prostředím“.Kniha v českém jazyce!


Stažení Žena na nedeľu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Žena na nedeľu (0.00 EUR)


Stažení Žena na nedeľu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  La donna della domenica (1972)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Romány
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Jadla

  24. ledna

  Zpočátku jsem se obtížněji začítala, italská jména postav pro mne byla nesnadná k zapamatování, ale po několika stránkách mě příběh pohltil. Není banální, autoři před čtenářem nádherně rozvíjí zápletku, děj graduje, jak má, a vše korunuje líčení Turína, jako byste téměř slyšeli, jak na ulicích pracují stroje a hlučí proudy lidí a aut. Působivé!

  h2220

  28.01.2015

  Zajímavá detektivka z prostředí města Turína v období cca 60. let 20. století. Hlavní dějová linka je detektivní – smrt osoby způsobenou zvláštním nástrojem, snad historickým, který zprvu nikomu nic nepřipomíná… Dále máme možnost sledovat zkorumpovanost italské městské správy a policie. Tímto politikařením a intrikováním na úrovni měst a obcí je kniha aktuální i dnes a v našem politickém zřízení.
  Obětí vražd v detektivce je několik, stejně jako možných vrahů. Rozuzlení přijde jako u každé správné detektivky až na závěr, a od osoby, od které by to nikdo nečekal.
  Autoři vtipně popisují jednající postavy – mondénní dámy, ustrašení policejní úředníčci, kteří se bojí svých nadřízených, tzv. "privilegované" potomky svých vlivných rodičů. Kniha vyniká plastickým obrazem života turínské společnosti své doby.