Zastreliť Elvisa PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Zastreliť Elvisa

Pôvabná a dôverčivá plavovláska Mary Alice Bakerová netuší, aké následky môže mať úloha, na ktorú sa podujala, keď sľúbila odovzdať mužovi na losangeleskom letisku aktovku s neznámym obsahom. Po výbuchu, pri ktorom zahynie človek, sa z nej stáva kontroverzne populárna hrdinka – utečenkyňa pred zákonom, súkromná detektívka, fotografka a predovšetkým šťavnaté sústo pre masmédiá prahnúce po senzáciách. Jej odhodlanie zistiť, čo sa skrýva za peniazmi a preliatou krvou, neochabuje, ani keď sa ocitá v situáciách, kde môže stratiť všetko.Kniha v českém jazyce!


Stažení Zastreliť Elvisa zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zastreliť Elvisa (0.00 EUR)


Stažení Zastreliť Elvisa zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Nina Zero (1.)

  Originální název:

  Shooting Elvis (1996)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  antragus

  14.02.2011

  Na příběhu je dobře vidět autorova dlouholetá práce pro audiovizi, pracuje slušně s obrazy, příběh se snadno představuje. Zdá se skoro, jakoby šlo spíše o popis filmu. Přes nebo možná právě pro snahu o napětí, drsnost, akčnost a kdovíco ještě se ale Eversz bohužel nevyhnul některým logickým kiksům v situacích a jednání postav, a z nich pramenící nevěrohodnosti některých situací. Nevěrohodnost se vám může přihodit u sci-fi nebo fantasy, protože tam prostě nic není nemožné, ale v detektivce by se to asi stávat nemělo, ne? A ještě jedna drobná výtka. To si autor nadsadil, nebo opravdu v Americe každý chlastá Colu, Jacka Danielse, každý motorkář vypadá jako Wrex, každý vyhořelý detektiv jako Ben atd.? Protože tohle fakt smrdí klišovitostí…