Zajatý vesmír PDF, ePub, Kindle

By | 05/31/2018

Zajatý vesmír

V údolí, zcela izolovaném ze všech stran, panuje krutý životní řád, ale jeho aztéčtí obyvatelé si na něj po mnohé generace zvykli. Jen mladý Chimal nedokáže potlačit vnitřní nepokoj, který ho nutí postavit se hrozbám kněží a zjistit, jaký svět je za strmými skalami, kam dosud nikdo nepronikl. A když nakonec cestu ven najde, zjišťuje, že jeho údolí je téměř rájem ve srovnání s tím, co nachází tam, kde tušil svobodu – avšak na návrat je již příliš pozdě…Kniha v českém jazyce!


Stažení Zajatý vesmír zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Zajatý vesmír (0.00 EUR)


Stažení Zajatý vesmír zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Captive Universe (1969)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Smena
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  kyssling

  06. února

  Skvělá sci-fi připomínající knihu Nonstop, zasloužila by si daleko rozsáhlejší zpracování. Takhle byli bohužel motivace a jednání postav velmi zrychlené. Ale za překvapivé zvraty v ději veliký aplaus !

  Ivan F

  12.06.2016

  Predtým som od Harrisona čítal nejakú tú knihu a úprimne musím skonštatovať, že zajatý vesmír je z trochu iného súdka, než jeho zvyšná tvorba. Výborná myšlienka, ktorá ukazuje, aké je náboženské zaslepenie nebezpečné a ako tmárstvo prekvitá. Ale kniha trpí na jeden zásadný neduh a to je nedostatok priamej reči.

  yerry

  12.01.2012

  Tento román som čítal ešte ako chlapec a pamätám si, že spolu s Žarnayovým Tajomstvom dračej steny urobil na mňa hlboký dojem. Narozdiel od Dračej steny, ktorá bola určená pre mládež, Zajatý vesmír môže čítať ktokoľvek.
  Román sa dobre číta a má spád od začiatku do konca. Nič nie je také, aké sa zdá. Lov na ľudí, rôzne tajné dvere, chodby, pohorie, ktoré obklopuje údolie ktoré pohorím nie je a svet hlavného hrdinu nie je normálnym svetom ale… Rozlúštenie tajomstva a vyriešenie čaká na neho.
  Neviem ako by som román hodnotil dnes, ale svojho času to bola pre mňa riadna dávka fantázie a odpútania sa od reality. Hodnotím max.