Žádní zajatci PDF, ePub, Kindle

By | 05/24/2018

Žádní zajatci

Dlouhonohá kráska Abbie Hughesová pracuje v kasinu jako krupiérka, přitom studuje a pečuje o mladšího bratra, takže mnoho zájmu mužům nevěnuje – než se u jejího hracího stolu objeví záhadný, a pohledný, mladík. Samu Langovi, který opustil Temné operace aby se věnoval klidnějšímu životu, osud přisoudil novou misi. Abbiin bratr Cory se zaplete s gangem pašujícím diamanty a Sam, přestože podezřívá i Abbie, nemůže jejím půvabům odolat, a když Cory zmizí, doprovází jí při jejím pátrání až do Hondurasu. Zde se v nebezpečí mohou spolehnout jen jeden na druhého.Kniha v českém jazyce!


Stažení Žádní zajatci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Žádní zajatci (0.00 EUR)


Stažení Žádní zajatci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Tajné operácie (2.)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Baronet
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  modranka

  10.05.2013

  Pripravte sa na riadnu dávku militaristických scén, honby za teroristami, drogovými prekupníkmi ale aj romantiku. Myslím si, že kniha by bola vhodná aj pre mužov, navyše ak ju autorka venovala mužom a ženám armády Spojených štátov v aktívnej službe, ale aj vo výslužbe.
  Síce ide o rozsiahlejšiu sériu, ale časti na seba bezprostredne nenadväzujú, tak je úplne jedno, ktorú časť čítate ako prvú.

  zoja

  22.03.2013

  Docela pěkná kriminálka s romantickým zpestřením a šťastným koncem. Ze začátku se mi zdálo, že je tam strašně moc jmen a nemůžu si je všechny zapamatovat, nicméně jde o sedmidílnou sérii, takže autorka chtěla pravděpodobně zahrnout všechny zúčastněné. U nás bohužel vyšli pouze dva díly.
  K anotaci: Abbie o svého bratra zrovna nepečuje. Stará se o něho, ale je to dospělý 22letý chlap. A mladíkovi, který se u ní v kasinu objeví je 35, takže nejlepší věk :-).