Začínáme se zvířaty PDF, ePub, Kindle

By | 04/30/2018

Začínáme se zvířaty

Autoři podávají základní informace o chovu zvířat vhodných do domácnosti. V úvodní části jsou popsány možnosti výběru a získání zvířat, přepravy, pozorování a ochrany. V systematické části jsou charakterizovány jednotlivé skupiny zvířat od bezobratlých po savce, jejich chov a rozmnožování. Kniha je dopněna tabulkami doporučených druhů akvarijních ryb a rostlin, terarijních zvířat, exotických ptáků a psů.Kniha v českém jazyce!


Stažení Začínáme se zvířaty zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Začínáme se zvířaty (0.00 EUR)


Stažení Začínáme se zvířaty zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Příroda, zvířata
  Vydáno: , SZN – Státní zemědělské nakladatelství
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  eraserhead

  25.06.2011

  Postupem času už kniha trochu ztrácí na aktuálnosti, přece jenom, za těch dvacet let se v chovatelství různých druhů zvířat toho mohlo dost změnit, ale jako základní úvod do problematiky to může splnit účel i dnes. Ve své době to byla unikátní kniha, s níž jsem trávil spoustu času a hodněkrát se k ní vracel (a díky fotce na její obálce začal chovat Myši bodlinaté – nádherná a roztomilá zvířata). Z celé knihy jde cítit zápal pro věc a profesionalita. Manželé Smrčkovi moc dobře ví, o čem píšou, píšou to jednoduše a srozumitelně s vědomím věkového rozmezí většiny čtenářů. Dnes jakékoliv informace naleznete na internetu, ale v době kdy tato kniha vyšla, byla takřka chovatelskou biblí pro mladistvé.