Za pokladem a jiné kreslené příběhy PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Za pokladem a jiné kreslené příběhy

Kniha přináší veselé komiksy o opičáku Gogovi a slůněti Šišíkovi, vtipné příhody vodníka Šplouchala a draka Bouráka, dobrodružství Bugr Billa na Divokém západě a tajemného sněžného muže v Himalájích i řadu dalších humorných obrázkových seriálů. Všechny příběhy jsou nakresleny jednoduchou, čistou linkou, a protože se většinou obejdou beze slov, ocení je i předškoláci. Autor knihy František Roleček (1913–2000) patří k významným autorům českého komiksu pro děti, jeho práce roztroušené v novinách a časopisech se však dosud nikdy nedočkaly souborného otištění. Díky tvůrcově dochovanému archivu mohly být nyní jeho komiksy reprodukovány v nejvyšší možné kvalitě, která předčí i kvalitu původních vydání. Soubor doprovází doslov Tomáše Prokůpka, předního znalce domácího komiksu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Za pokladem a jiné kreslené příběhy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Za pokladem a jiné kreslené příběhy (0.00 EUR)


Stažení Za pokladem a jiné kreslené příběhy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Komiksy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Albatros
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  LennyR

  10.02.2017

  Ideální knížka, pokud máte doma malé dítě, které ještě neumí číst, a pro každého, kdo se zajímá o český komiks. Více zde: http://bit.ly/2jrqI6G

  trudoš

  16.07.2016

  Pro mě jako komiksového neandrtálce bylo album Za pokladem obrovské překvapení a to především po stránce výtvarné. Jistá linka, svébytný styl a povedené kompozice, to vše staví Františka Rolečeka na post skutečné hvězdy, i když dneska naneštěstí polozapomenuté.
  Bohužel ohledně scénářů už takový mistr není. Jistě, je třeba brát na zřetel cílovou skupinu předškoláků, na druhou stranu, kdo platí, má právo soudit. A pravdou je, že tam, kde mě Ondřej Sekora dokáže rozesmát impulsivními kravinkami, tam Roleček jen okouzluje precizní a hravou kresbou.
  Nic to však nemění na faktu, že jde o milou knihu, pro děti ve věku 4-6 let ideální. Navíc některým sériím, jako třeba Nemocnice uprostřed lesa nebo Vodník Šplouchal, nelze upřít originální pojetí. V tomhle ohledu musím obdivovat autorův cit pro umění komiksu beze slov a to častokrát v prostoru čtyř až šesti okének. Vše pak završuje výborná redakční práce, která se postarala nejen o představení umělcova portfolia, ale i o zajímavou biografii.

  martinstefko

  08.07.2016

  "Za pokladem" je skutečně velmi povedený název, protože komiks "Za pokladem a jiné kreslené příběhy" je takovým menším pokladem, který se objevil na českém trhu a za který je nutné poděkovat nakladatelství Albatros a také Tomáši Prokůpkovi, který se postaral nejen o to, aby byl v závěru doslov o autorovi, ale také o to, aby byla kniha vůbec edičně připravena. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/07/1210-za-pokladem-jine-kreslene-pribehy.html