Z lodiček do traktoru PDF, ePub, Kindle

By | 06/29/2018

Z lodiček do traktoru

Kovbojská romance.

Ree Drummondové bylo něco mezi dvaceti a třiceti, studovala a pracovala v Los Angeles, chodila na suši, cvičila pilates, nosila podpatky a žila jednu z verzí amerického snu. Pak se rozhodla pro změnu – rozešla se se svým stylovým přítelem, zamluvila si garsonku v Chicagu, kde hodlala začít nový život právničky v prestižní kanceláři, a odjela si na pár týdnů odpočinout do domu svých rodičů v Oklahomě. Právě tam potkala v baru svého kovboje – drsného chlápka se zářivě modrýma očima a brzkými šedinami na skráních. A zažila s ním to, v co nikdy nevěřila – lásku na první pohled.

O jejich romanci a později manželství a rodině začala psát blog, z něhož vznikla tato kniha – pohádkový biografický příběh plný osobitého, někdy trpkého humoru, v němž popisuje jejich seznámení, svatbu, první rok manželského života na obří farmě a narození dítěte. A také potíže s ex-přítelem, který svůj status stále nechce pochopit, osobní finanční krizi, velmi problematické těhotenství, rozvod rodičů a snahu vypořádat se s životem na ranči.

Slovy autorky:

„Přečtěte si mé vyprávění o divokých podrobnostech nepravděpodobného románku s kovbojem v kožených kalhotách od prvních okamžiků našeho namlouvání (v pozadí s kravami, koňmi, prérijními požáry a vášní) po první rok našeho manželství, který byl tak naplněn výzvami a rozbroji – a také hnojem –, že jsem si to ani neuměla představit.

Není to jen má love story, je to univerzální příběh vášně, zamilovanosti a všeobjímající lásky, která nás přenese do jiných světů.
Je to příběh kovboje.
A honáků dobytka.
A kovbojských kalhot.
A dívky, která se do nich zamilovala.“
Kniha v českém jazyce!


Stažení Z lodiček do traktoru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Z lodiček do traktoru (0.00 EUR)


Stažení Z lodiček do traktoru zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Pioneer Woman – Black Heels To Tractor Wheels (2010)

  Žánr:
  Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  rosalindaaa

  14.10.2017

  Knížka se četla dobře, ale nepochopila jsem některé věci jako že hrdinka třeba vůbec neměla zaměstnání nebo že spolu měli styk až po svatbě 😀

  edisek83

  09.05.2017

  Hrozná hovadina 🙂 nic horšího se mi v poslední době do ruky nedostalo. To bylo tak sladký a blbý až se mi z toho chtělo brečet.

  mala.katka

  03.12.2016

  Četla jsem na dovolené u vody a jako oddechovka svůj účel splnila. Příběh…no prostě čtete, jak se městská holka zamilovala do farmáře…nic víc, nic míň.

  Tevik

  28.02.2016

  Pěkně napsaná oddychovka.Hodně jsem se nasmála.

  DominaCZ

  25.10.2015

  Kovbojskou show si nechám do vesternových městeček, nepotřebuji číst slátaninu mezi SEX IN THE CITY a FARMÁŘ HLEDÁ ŽENU alá "žena zahodila botky od Blahnika a s chutí vskočila do hnoje jen kvůli svému milovanému".
  Navíc mi sepsání zápisků na blogísku přijde od tak starý ženský trapný.
  Co jsem se dívala na její blog, tak tam má samý recepty a kydy alá "jsem mega zamilovaná hospodyněčka, což mi svědčí".
  Je to celé takové typicky slepičí a to mě nijak nebere.
  Jejich láska – vidlák – hnojař a městská nána, která NAJEDNOU zjistí, že chce žít a kydat – mě nějak nebere. Nutí mě to říct NO A?

  zdazilek

  27.12.2014

  Nijak komplikovaný děj, knížka pro mě určená na oddych…

  Roanna

  08.08.2014

  Love story napsaná životem. Povinná četba pro všechny, kteří věří
  (nebo chtějí věřit) v pravou lásku na celý život. O rančerech a jejich životě se autorka zmiňuje spíše okrajově, všechno se točí především kolem lásky.

  beat.ea

  21.08.2013

  Pokud si chcete přečíst s nadsázkou psaný příběh o OPRAVDOVÉ lásce OPRAVDOVÝCH lidí a ještě se u toho zasmát- nemůžete si vybrat líp. 🙂

  malen

  24.01.2013

  Knížka mi byla doporučena jako výborná. Já bych ji sice jako takovou neoznačila, ale četla se celkem pěkně, nebyla to taková love story bez děje. Takže nakonec jsem byla spokojena

  jasmína

  16.05.2012

  Nic proti lásce, ba právě naopak, ale mě prostě tento styl nedostává, ale chtěla jsem zkusit, když je kniha tak skvěle recenzována. Zase je ale hezké, jak autorka dala dohromady z blogu celou knihu, a hodně čtenářů se určitě těší i na další 🙂