Vyšetrovanie PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Vyšetrovanie

Kelly Hughes, úspěšný překážkový žokej, ztratil licenci. S horkým favoritem skončil druhý – za outsiderem, disciplinární vyšetřovací komise snáší jeden důkaz za druhým, že to nebyla náhoda, ale podvod na sázejících. Zákaz činnosti postihne Kellyho i trenéra Cranfielda, který oba koně připravoval. A všechno svědčí proti nim, jenomže Kelly dobře ví, co je pravda a co faleš, co udělal a co neudělal. Na rozdíl od Cranfielda se však nezhroutí, ale po prvním šoku se pevně rozhodne prokázat svou i jeho nevinu. I když ve svém vyšetřování tápe, pochopí, že se dostal na správnou cestu: neznámý nepřítel zaútočí na jeho život…Kniha v českém jazyce!


Stažení Vyšetrovanie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Vyšetrovanie (0.00 EUR)


Stažení Vyšetrovanie zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Enquiry (1969)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Vidlička

  04.12.2017

  V podstatě se tam ani "moc neděje", ale hrdina dokáže typicky a klasicky francisovsky jenom z pouhého pozorování a uvažování vyřešit celý případ. Autor umí fantasticky popisovat osoby a vyvozovat z toho naprosto přesné závěry. Úžasná práce jako vždycky!

  Disease

  18.09.2017

  Hutný raný Francis, co víc o tom napsat…

  kilometr

  07.09.2017

  Můj oblíbený autor,ke kterému se vždy jednou za čas rád vrátím.Touto knihou jsem si doufám vybral jeho dílo nejslabší a příště doufám,že se užijeme více,neboť závěr byl utrpením a dočetl jsem to jen proto,že mám Vaše knihy v oblibě,milý pane Francisi.30%.

  denča1000

  13.05.2017

  Zatím první díl od tohoto autora, který mě nějak zvlášť nezaujal a dlouho jsem se do knihy začítala a teprve až konec byl napínavý a čtivý. Na druhou stranu je to díl oproti jiným, hodně blíže dostihovému zákulisí a dění. Řekla bych, že tenhle díl je spíše jeden z těch oddychovějších.

  3nitka

  16.05.2016

  Perfektná. Dobrý nápad, hlavný hrdina opäť veľmi sympatický, žiadne hluché miesto. Napínavý príbeh, ale žiadne prílišné brutality, ktoré sú teraz v móde.

  Jack93

  18.08.2015

  Skvělý, napínavý příběh od začátku do konce. Jedna z nejlepších Francisových knih vedle Chladné zrady, Smrti favorita, Sida Halleyho a dalších. Upřímně – všechny jeho knihy mám moc rád a nikdy se mi nestalo, že by mě některá z nich zklamala. Je to jeden z mých nejoblíbenějších autorů a vždycky se na čtení jeho knih těším, protože jsou oddychové a nabídnou pořádnou dávku napětí, promyšlené zápletky, sympatického hrdiny a překvapení.

  Hodně oceňuji také to, že jeho hrdinové se sice vždy točí kolem dostihů, ale pokaždé v jiné roli – jako (profesionální i amatérští) žokejové, novináři, trenéři, přepravci koní, kuchaři, malíři atd. Rozmanitost profesí a osudů hlavních hrdinů je nesmírně pestrá, a proto je každá kniha Dicka Francise originální.

  raty

  23.07.2015

  Pan Francis mě nikdy nezklamal. A tato kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem, patří k jeho nejlepším.

  Koka

  11.03.2015

  Pan Francis patřil k těm šťastným autorům, kteří si hned při zahájení své spisovatelské kariéry našli svou parketu, té se drželi a byli v tom dobří a pořád lepší. Ani jeho tzv. slabší kusy nikdy neklesly pod jistou hodně vysoce nastavenou laťku.
  Prostředí dostihů a všechno kolem závodní dráhy a technického zákulisí znal dokonale. Včetně všech reálných i potenciálních leváren, které se – když jde o peníze, slávu a prestiž – u každého sportu vyskytnou. Proto jsou jeho knihy tak přesvědčivé a působí jako autentické záznamy reálných příběhů. Ve Vyšetřovací komisi však kromě jezdeckého sportu a sázení naťukl i téma jiných, mnohem méně důstojných vášní, což působilo malinko účelově. Ale detektivka – příběh i jeho podání – je skvělá a zaslouží v rámci žánru nejvyšší ocenění.

  C.N.C.

  26.01.2015

  Pro mě po Smrti favorita, která je naprosto fenomenální a byla i mou první Francisovkou, jasný favorit a i přesto, že jsem pak přečetl prakticky všechny Francisovy romány, tak tento patří mezi ty nejlepší.

  Půca4

  11.08.2014

  Kniha byla super.. je to už třetí, kterou čtu od Dicka Francise a bylo to trochu odlehčení od vražd v minulých dílech.. Dávám 5 hvězd, protože si to kniha zaslouží!

  Lenny33

  29.07.2014

  Má druhá kniha od tohoto autora a rozhodně lepší výběr než poprvé! Opravdu super. Už při druhé knize jde poznat jakým stylem autor píše a na čem své knihy staví.
  Příjemná, hodně napínavá četba. Ne vyloženě nějak extra, ale určitě hodně dobrá, kterou je radost číst. 3,5*

  LPG

  04.01.2014

  Neuvěřitelné. Knihu jsem dostal darem a bylo by smutné jen ji odložit. Přečteno jedním tahem a to jsem se o koně nikdy nezajímal. Opravdu fantasticky čtivě napsané. Moje první kniha od Fancise, ale rozhodně ne poslední. Doporučuji

  studentice

  15.06.2013

  Klasická "francisovka" v dobrem slova smyslu. Knížky pana Francise miluji a vždycky když narazím na nějakou, kterou jsem ještě nečetla, mám obrovskou radost. Nejsou tak drastické jako současné detektivky a dobro tam vždycky zvítězí nad zlém. Jsou to takové napínavé pohádky pro dospělé:)

  vitavita

  09.03.2012

  Dkázat svou nevinu je někdy velký problém …