Výbor z povídek PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Výbor z povídek

Zahrnuje následující povídky: Triumf vítězův, Úředníkův skon, Kniha stížností, Chameleon, Poslední mohykánka, Uprchlík, Myslitel, Spisovatel, Všeho moc škodí, Hoře, Vykřičník, Nezdar, Tesknota, Z jara, Dámy, Román s basou, Zbyteční lidé, Co den přichází, Vaňka, Neopatrnost, Starý dům, Vyprávění paní N. N., Krasavice, Sázka, Pavilón číslo 6, Člověk ve futrále.Kniha v českém jazyce!


Stažení Výbor z povídek zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Výbor z povídek (0.00 EUR)


Stažení Výbor z povídek zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Povídky
  Vydáno: , SPN – Státní pedagogické nakladatelství
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  alexpo

  16.04.2014

  Tak, jako nemusím Čechovova lyrická dramata, tak oceňuji jeho povídky. Jak ty humorné (Koňské příjmení), tak ty smutné. A ruské smutno, je tedy obzvlášť smutné. Nejvíc asi na mě zapůsobila povídka, která se jmenuje (tak nějak) Barce se chce spát. Je o malé, asi desetileté chůvičce, která musí přes den pomáhat od samého jitra a večer už je tak unavená, ale ještě nesmí jít spát, protože musí dohlédnou na mimino, které křičí a křičí a nedá se utišit, a Barce se chce tak spát, už nemůže, klesá jí hlava nad kolébkou, až se dotkne i polštáře a hlavičky miminka, a i to za chvíli přestane křičet, protože je udušeno.