Všem sráčům navzdory aneb Válka, o které nechcete nic vědět PDF, ePub, Kindle

By | 06/26/2018

Všem sráčům navzdory aneb Válka, o které nechcete nic vědět

Demokraté, věřící v zákony, rozum a slušnost, čekají vždycky až příliš dlouho. Mezitím se z obyčejného populistu vyklube diktátor, strach z války vyvolá válku – a pak už bývá na všechno pozdě. Jsme asi nepoučitelní.

Zažili jsme nádhernou chvíli historie, ve které nám bylo dovoleno věřit v platnost neomezitelných lidských práv každého jednotlivce. Jen někteří, pravda, o ně usilovali ještě v době, kdy to komunistický režim nedovoloval. Ten pak zdánlivě zmizel. Nezmizel však totalitní fundament nás samých. Moudrý Adam Michnik už v té chvíli varoval, že problémy teprve přijdou. Přijdou, protože odmítáme pokorně pracovat sami na sobě. Varoval, že osvobození otroci, kteří o svoji svobodu nemuseli bojovat, a neznají tak její skutečnou cenu, si „svobodně“ zvolí jenom dalšího otrokáře. Málokdo poslouchal. Je mi ctí, že právě prostřednictvím slovenského nakladatelství mohou čtenáři o generaci později poměřit dnešní svět touto knihou. Doplním ji o cyranovské poslání, které jsem tehdy ještě neuměl napsat: Blbosti, neslušnosti a Neilovým sráčům se neustupuje.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Všem sráčům navzdory aneb Válka, o které nechcete nic vědět zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Všem sráčům navzdory aneb Válka, o které nechcete nic vědět (0.00 EUR)


Stažení Všem sráčům navzdory aneb Válka, o které nechcete nic vědět zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Absynt
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  lusabl

  04. února

  O válce v bývalé Jugoslávii jsem toho věděla málo, ale po loňské dovolené v Bosně jsem se chtěla dozvědět víc. Hledala jsem a narazila na Všem sráčům navzdory. Nebylo to lehké čtení, ale jsem ráda, že jsem se do toho pustila a dočetla až do konce. Bude vám těžko, bude se vám chtít brečet a taky zvracet, z toho, co člověk dovede udělat jinému člověku, třeba sousedovi, a hlavně z politického zákulisí. Zjistíte, že realita je často velmi odlišná od toho, co se prezentuje v médiích. A taky, jak málo záleží velmocem ve válce na lidském životě. Myslím, že rozhodně stojí za přečtení.

  monc109

  02. února

  podtitul je "válka, o které nechcete nic vědět" a zjistila jsem, že o ní opravdu vím málo a chtěla bych vědět víc (chyba českého školství?), nicméně kniha byla zajímavá, poučná, jen některé pasáže se četly ztěžka, ale rozhodně za přečtení stojí

  freywar

  03.03.2017

  po přečtení této knihy jsem ještě pár dnů chodil jako tělo bez duše, mrtví k nám promlouvají

  Kingusko1

  11.02.2017

  Po prečitaní som pochopila, prečo naši priatelia z Osijeku nikdy nehovorili o vojne… neskutočnè čo dokáže urobiť človek človeku, ako s tým dokážu tí ĺudia žiť…

  Lori_S

  21.09.2016

  Co napsat – autor bez patosu a zbytečných příkras syrově, ale výborně čtivě popisuje hnis, co celkem nedávno mokval kousek od nás.

  Jochwald

  24.11.2014

  Jan Urban mi otevřel oči v tom, co jsou lidi vlastně zač a co se v každém v nás vlastně skrývá. Jednoznačně odsuzuje hrůzy války jako takové a pozastavuje se nad tím, čeho jsme schopni i když to stojí proti všemu, co nás škola, život a náboženství naučilo. Po přečtení jsem cítil, že moje ”problémy” jsou tak malicherné, že ani nestojí za řeč. Knihu bych doporučil snad každému, kdo si myslí, že má představu o světovém míru a o tom, co se děje dnes na Ukrajině, v Izraeli, v Afghánistánu… Bude se vám ale chtít brečet a žaludek se vám bude obracet naruby.