Všechno bylo jinak aneb Kdo začal druhou světovou válku PDF, ePub, Kindle

By | 06/08/2018

Všechno bylo jinak aneb Kdo začal druhou světovou válku

Kdo začal druhou světovou válku? Viktor Suvorov ve své knize krok za krokem vyvrací obecně známý průběh hystorických událostí spojených s 22. červnem 1941. Využívá při tom přístupné a známé publikace o druhé světové válce, především z pera sovětských historiků a vojenských činitelů. Výsledkem je šokující analýza skutečnosti, že Sovětský svaz od roku 1939 naprosto cílevědomě připravoval útočnou válku v rámci "osvobozovacího pochodu" Evropou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Všechno bylo jinak aneb Kdo začal druhou světovou válku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Všechno bylo jinak aneb Kdo začal druhou světovou válku (0.00 EUR)


Stažení Všechno bylo jinak aneb Kdo začal druhou světovou válku zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Ledokol – Kto načal vtoruju mirovoju vojnu ? (1993)

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Svijanskej

  22.12.2017

  Autor strávil roky práce tím, aby shromáždil, analyzoval a ověřil tisíce podkladů, jež složil do mozaiky, tvořící odhalení jednoho z největších podvodů 20. století. Zde odhalená pravda plně odpovídá a zapadá do fungování a podstaty zločinného režimu v SSSR a způsobu uvažování i konání největšího zločince všech dob, soudruha Stalina. Všechny kritiky tohoto díla, na které jsem dosud narazil, byly jen hýkáním typu "takhle to nemohlo bejt" a "to přece není možný".

  Boby17

  26.09.2017

  Musím za sebe říci, že vývody autora se mi zdají logické a přitom se odkazuje jen na veřejně dostupné memoáry ruských generálů a noviny. Tyto tiskoviny tedy lze v případě zájmu celkem snadno dohledat. Uváděné zdroje jsem sice s knihou nekonfrontoval, ale nezaznamenal jsem z řad kritiků nařčení, že uváděné zdroje svých tvrzení překrucoval, či falšoval. Takže z mého pohledu je knížka dost věrohodná a jsem nakloněn 50/50 předkládaným tvrzením věřit. Minimálně ten červík pochybností o oficiální předkládané verzi zahájení německo – sovětské války 1941 ve mě od roku 1995 stále hlodá a hlodá …

  chamyl

  18.08.2017

  Zajímavá a přes hory „suchých“ historických údajů či citací i čtivá kniha. S ohledem na Suvorovova tvrzení je pochopitelné, že se jedná o dílo kontroverzní a to jak pro historiky, tak i pro laiky. Koneckonců i já, jakožto potomek vojáka Rudé armády, bych si spíše přál, aby její lesk získaný během druhé světové války nebyl zakalen a dále se při vzpomínkách na její tažení mluvilo jen o osvobození a ne o invazi.
  Ale kde je vlastně pravda? Odpověď na tuto otázku kniha pochopitelně nedává, protože se jedná o jeden z pohledů (byť velmi dobře vyargumentový a s nespornou vnitřní logikou), který především neotřele otevírá dveře 13. komnaty aktivit SSSR, zejména ještě před „oficiálním“ zahájením druhé světové války. A ať už autorovi věříme či ne, je bezpochyby pravdou, že v této komnatě je řada zaprášených věcí, které by neškodilo očistit a vynést na světlo. Prostě tak nějak tu komnatu kompletně vyvětrat a ze sfér víry se dostat do sféry fakt. Jedním nesporným faktem je, že Suvorov rozhodně nestřílí slepými náboji.
  Nakonec, ať už to bylo jakkoliv, tak odpověď na otázku „Qui bono?“ je optikou poválečných let naprosto jednoznačná a dělá ze Stalina největšího ruského vojevůdce v dějinách.

  achilles

  05.09.2016

  K adekvátnímu hodnocení knihy by bylo potřeba přečíst si od autora více knih. Pokud ale budu hodnotit pouze tuto knihu mohu napsat, že fakta, která autor předkládá (a to neustále dokola), jsou logická a přesvědčivá. Ale asi tomu něco chybí, když ty zcela jasná fakta nejsou moc publikována.
  Mě, jako fanouškovi WW2, se kniha zamlouvala a hodnotím ji vysoko.

  panouk

  02.06.2016

  Přes všechny kontroverze, které tato a další knihy V. Suvorova vzbuzují, potvrzují současně pořekadlo, že na každém šprochu.. Ostatně, dějinné zkušenosti se SSSR i Ruskem hovoří samy za sebe.

  Vartan

  17.07.2014

  Suvorov vyvrací všechna komunistická dogmata o druhé světové válce. Cituji: "Německo přepadlo Polsko, což znamená, že Německo je iniciátorem a účastníkem druhé světové války. SSSR udělal přesně totéž, dokonce v témže měsíci – a přesto není pokládán za iniciátora války. Oficiálně je účast SSSR ve světové válce datována od 22. června 1941. Proč? :-)"
  Určitě stojí za přečtení.

  jarmik

  26.09.2013

  Je to čtení, od kterého je těžko se odtrhnout, i když u něho mrazí. Knížku jsem si koupil už v roce 1996 (od té doby vyšla znovu s jinou obálkou) a stále se k ní vracím.

  Samozřejmě člověk to celé musí číst přístupem \"pokud jsou to Cimrmanovy boty\". Škoda, že nelze asi čekat něco jako kritické vydání, kde by k tomu textu někdo psal pod čarou oponentní poznámky.

  Celá recenze zde: http://jarmik.pise.cz/338-vsechno-bylo-jinak-ledoborec.html

  vitavita

  10.03.2012

  Překvapující informace – i když …