Všechno bude fajn PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Všechno bude fajn

Sympatická Lenka Knoblochová, studentka sportovního gymnázia, se musí vyrovnat s proměnami, jež jí přinese přestěhování do nového bydliště, se ztrátami a zisky v osobním životě i vztazích, ale zejména se změnou, která jí zpočátku připadá až příliš osudová: s poměrně vážným onemocněním. Najde však ztracený optimizmus a potřebnou sílu, aby dál mohla věřit, že opravdu všechno bude fajn.Kniha v českém jazyce!


Stažení Všechno bude fajn zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Všechno bude fajn (0.00 EUR)


Stažení Všechno bude fajn zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Víkend
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (27)

  Přidat komentář

  SmallLucia

  14.09.2017

  Velmi dobrá knížka, chytlavá.

  helena19

  12.09.2017

  Všechno bylo fajn… 🙂

  Ajinka126

  30.07.2017

  Moje středoškoslká léta. Dívčí romány tehdy četly všechny spolužačky.. tak jsem nezaostávala. Je to fajn čtivo pro mladé dívky. Nenáročné. Nicméně mám obavy, že jej upozadilo fantasy spojené s dívčími románky. Všechno bude fajn mě tolik nebavilo. Její niterní problémy mi přišly plytké a štvaly mě.

  Janča40

  25.06.2017

  Kniha se mi moc líbí.Čtu ji i mým dětem a ty vždy poslouchají ani nedutají.Jen by kniha mohla mít pokračování aby jsme věděli jak to vše dopadlo s Lenkou.

  EvikU.

  07.04.2017

  Zase jedna kniha ze života a mě se líbila. ☺

  JancaNemi

  05.01.2017

  Jako vyznavačka adrenalinových zážitků a člověk s nulovým pudem sebezáchovy jsem se rozhodla přečíst si tuto knihu. Bohužel už při pohledu na obálku jsem nedokázala zadržet svůj dávivý reflex a prostě jsem se z toho poblila.
  A protože osud Lenky Knoblochové byl opravdu nudný, potřebovala jsem se v průběhu čtení nějak zabavit. A tak jsem luštila Sudoku, na sousedčině zahradě prováděla felaci zahradnímu trpaslíkovi a jednou se úmyslně předávkovala škrobem. K mému neštěstí nic ze zmíněných aktivit nepomohlo a já se unudila k smrti. Jediné co mě v tuto nešťastnou chvíli zachránilo, byla moje rychlá reinkarnace.
  Této knížce jsem věnovala 1 hvězdičku. První polovinu hvězdy za ten slastný pohled na to, když ji začaly olizovat plameny mého krbu a druhou polovinu za to, jak dlouho vydržela hořet.
  Takže jestli se s vámi rozešla holka kvůli tomu, že máte malý péro, máte dvakrát týdně doučování z matiky a vaše největší životní rozhodnutí je to, jestli v Kauflandu koupíte Goudu nebo Eidam, zřejmě vás kniha ‘Všechno bude fajn’ bude náramně bavit!

  alena67

  02.11.2016

  bezkonkurenční spisovatelka nejen pro dospívající

  janii0943

  03.10.2016

  Autorka patří mezi mé favoritky, i nyní v roce 2016 (skoro 10let ) od vydání si velmi ráda přečtu romány od ní.
  Ráda se s ní vracím do Bakova a připomínám si nejoblíbenější hrdiny Radka, (podej mi ruku radko), Lukáš (Lucky Luk) a další

  kamila234

  12.08.2016

  Super kniha krásná zajímavá

  pavlinkaa

  11.07.2016

  Pěkný příběh. Snad nikdy nezapomenu na mrtvou kočku v krabici, opravdu jsem se zasmála.
  Konec je zajímavý, docela by mě zajímalo, jak to vše dopadlo 🙂

  Ann98

  25.06.2016

  Naprosto bezvadný a strhující příběh. Lenčiny trapasy, zážitky na horách, romantika, vtipy, to celé dává dohromady skvělé počteníčko. Na Jolce mě mrzelo to, že Lence tak dlouho nemohla odpustit. Ale na druhou stranu ji chápu, byla zamilovaná do kluka, který měl zálusk na její nejlepší kamarádku (stalo se mi něco podobného). Lenčiny výstupy s DDT byly vážně pecka (jaké asi muselo být zjištění, že je to otec Vítka?). Na druhou stranu mi bylo líto Lenky, když se dozvěděla o svých zdravotních potížích. Muselo pro ni být velmi bolestné dozvědět se o své nemoci, která je důsledkem přestupu na jinou školu. A ten konec? Doufám, že Lenka zůstala s Vítkem a nic si nezačala s Dominikem!

  kamila234

  24.06.2016

  mně moc bavil začátek ještě jíčtu

  MíšaK.

  19.06.2016

  Opět rozhodně originální a zábavné téma. Knížka utíkala opět velmi rychle, ale přišlo mi, že bych se do toho lépe vžila, kdyby jí ten problém řekli už dřív. Bylo to poměrně na konci a vypadalo to, jako kdyby už se to mělo co nejrychleji ukončit. Ano, i slza ukápla akorát ten konec byl pro mě mírně zmatený. Ale budu doufat, že to byl výstřel do tmy a Lenka na Vítka nezanevřela.

  kacenka33

  29.05.2016

  Podle mě nejlepší kniha od autorky 🙂

  medvidek

  09.05.2016

  Je to jedina kniha, kterou jsem z toho zanru cetla a jedina, kterou si pamatuju.

  barbora0486

  04.01.2015

  Kniha suprová, ostatně jako vždy. Ovšem, jak už tu někdo psal, jak jste pochopili konec? Zůstala Lenka s Vítkem nebo na něho zapomněla a šanci dostal Dominik?

  1v8na

  05.08.2014

  prostě bombastické, velmi se mi to líbilo. Jen mi bylo líto hlavní hrdinky

  kacaaba

  27.07.2014

  Klasická romantika od Lanczové. Příjemné čtení.

  Andy 🙂

  06.07.2014

  Ahoj všem 🙂 knihu vřele doporučuji! Akorát mám menší dotaz na ty, kdo ji již četl.. Jak jste pochopili konec příběhu? Dominik nebo Vítek? Děkuji vám 🙂

  vikibukacova

  29.12.2013

  Kniha je super. Plně jsem se vžila do role Lenky (hlavní hrdinka). Její kamarádka Jolana to s ní má těžké a zcela chápu její řešení. Kniha se mi celkově velmi líbila a lze se do ní velmi rychle a snadno začíst. Doporučuji.
  Holky zažívají těžká období ve škole, ale i v rodině. válčí s matematikou a se suplujícím ředitelem u kterého je Lenka zapsaná jako známá firma. Zažijí soustředění v Krkonoších, kam jede samozdřejmě i Vítek, holkama vyvolený, krásný, straší idol do kterého jsou obědvě zamilované až po uši. Ale co udělají kvůli lásce ?
  Krásná knížka. Doporučuji

  herotabe53

  30.11.2013

  Úžasná knížka a musím přiznat (i když to dělám velice nerada 🙂 ), že jsem se na konci rozbrečela. Hrozně jsem to prožívala, Lenka je fakt chudák. Ale člověk nemůže mít všechno..:) Doporučuji!

  Bet

  29.10.2013

  Kniha se mi líbila 🙂

  Poutnice

  09.10.2013

  na rozdíl od předchozích knížek, který jsem od LL četla, tahle měla velmi nesplývavý a originální příběh. Všechny hrdinky překonávaly problémy, ale všechny ty problémy měly řešení – vyřešily se jednou. To z těch románků dělá takovej uniformní svět…přečetete příběh, užijete si ho, odložíte knihu a po pár dalších si nevybavujete, o čem to bylo. Tady to je taky tak…až na jednu maličkost a tou je ten "problém"

  nikinikiniki

  19.03.2013

  Hezká knížka o skutečném životě, který, bohužel, přináší i nemoce 🙁

  Lady S.

  21.08.2012

  Strašně dobře se četla. Opravdu krásně napsaná 🙂

  Lucka66

  15.04.2012

  Moc krásná a čtivá knížka 🙂 Prostě fajn 🙂

  Natynka23

  18.09.2011

  Tato knížka se mi velmi líbí 🙂