Vlčí světy PDF, ePub, Kindle

By | 03/29/2018

Vlčí světy

Věčný Císař vládl nesčetným světům po celé galaxii. Velel obrovským armádám a flotilám, ale když potřeboval vyřešit nějaký „menší“ problém, svěřil jej oddílu Kudlanek a jeho malé skupině specialistů. Tentokrát Císař nařídil zpacifikovat Vlčí světy – planety bezvýznamné soustavy, která povýšila vesmírné pirátství na pokleslé umění. Skupina Kudlanek mohla použít tolik mužů, kolik potřebovala – za předpokladu, že bude potřebovat maximálně dva.Kniha v českém jazyce!


Stažení Vlčí světy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Vlčí světy (0.00 EUR)


Stažení Vlčí světy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sten (2.)

  Originální název:

  The Wolf Worlds (1984)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  tartan

  21. února

  Druhá kniha so Stenom je ľahko nadpriemernou, dobrodružnou a akčnou military sci-fi, plnou náboženských fanatikov a vojenskej cti, ale aj plná svojrázneho humoru (jednak v podaní Alexa Kilgoura, ťažkosveťana pochádzajúceho zo škótskej planéty Edinburgh a demoličného experta (o.i.) a potom aj v podaní samotného Cisára, ktorý za tie tisícky rokov svojej existencie nadobudol pomerne zvláštny zmysel pre humor, a v neposlednom rade ďalším dôležitým kúskom skladačky do Stenovho vesmíru.

  PanTomina

  28.07.2017

  Ahoj, jelikož mám v tuto chvíli již téměř přečtený třetí díl, mohu sám za sebe říci, že dle mého je toto nejslabší díl z trilogie, ačkoliv slabý není. Je to vtipně ač poměrně přímočaře vystavěné. S trilogií jsem spokojen. Bavila a zatím ještě baví a jistě se ke Stenovi někdy v budoucnu rád vrátím .

  lanusinka

  05.11.2012

  Skvělé pokračování. Dozvídáme se víc o tom, jak funguje říše, a císař je prostě zlatíčko…