Venuše v kožichu PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Venuše v kožichu

Klasické erotické dílo autora, jemuž vděčí masochismus za své jméno. Příběh mladíka Severina, který se natolik zamiluje do krásné Wandy von Dunajew, že si přeje stát se jejím otrokem. Wanda jeho přání zpočátku nechápe, záhy však v podobných praktikách najde zalíbení a trýzní Severina s rostoucí rafinovaností. Čím je ale Severinovo utrpení větší, tím více jím Wanda opovrhuje.Kniha v českém jazyce!


Stažení Venuše v kožichu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Venuše v kožichu (0.00 EUR)


Stažení Venuše v kožichu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Venus im Pelz

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Erotika
  Vydáno: , Agentura Tip Š
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Nomia

  05. února

  Ač se jedná o erotické dílo, tak neočekávejte žádné explicitní sexuální scény. Jedná se spíše o milostný příběh/zpověď jednoho zoufalce, který je zmítán chtíčem a poblázněností k ženě a zároveň touhou nechat si o ní pořádně napráskat.
  Jak už to tak bývá – fantazie a realita jsou trochu někde jinde. Drahý pan Severin zřejmě úplně nepromyslel svá přání a tužby a proklatě se mu vymstila. Krásná léčba šokem.
  Knížka je útlá, čte se snadno, nicméně je to spíš taková kuriózní chuťovka. Žádné větší sympatie nevzbuzuje ani slaboch Severin, ani krásná bestie Wanda.
  Co z toho všeho plyne? Bacha na ženské a pozor na to, co si přejete. 🙂

  Amalberga

  21.11.2017

  Padesát odstínů šedi bez zbytečných keců. Deníkové zápisy mi přišly trochu zmatené, úplně na sebe logicky nenavazovaly. Kniha mne nijak zvlášť nezaujala, ani nenadchla, nepřišla mi ničím nadprůměrná.

  tovlasek

  30.01.2017

  Kniha se mi velmi líbila i přes dobu svého stáří, byla esteticky napsána naprosto brilantně. Velmi mne zaujalo mnoho myšlenek, kterých se v díle dá najít, které se týkají nejenom vztahu muže a ženy, ale dají se aplikovat na širší politická témata. Pan Severin se dle mého názoru někdy choval vyloženě nesympaticky a nelogicky, přesto byl příjemnou až zoufalou postavou. Vládkyně Wanda byla naprosto brilantně napsaná a stala se jednou z mých nejoblíbenějších knižních protagonistek, sen takovou ženu mít, či se jí poddat je až přespříliš lákavý.
  Jako nevýhody bych však uvedl, že jsem knihu očekával lehce explicitnější, což mě poměrně v závěru zklamalo, vzhledem prakticky k žádné sexuální scéně.
  Přesto je kniha velmi kvalitní a jsem rád, že jsem se k ní dostal.

  majxik

  05.01.2017

  Hezky se čte, jen ten hlavní hrdina je fakt mešuge, o to lepší že je to založeno na příběhu, který se stal autorovi. Přečtení můžu doporučit přečíst.

  ehoos

  31.01.2015

  Pozor na to, co si přeješ. Klasický vzorec, ale výborné ztvárnění. Postavy jsou neobvykle živé, vezmeme-li v úvahu děj knihy. Moc se mi líbila. Číst v metru vřele doporučuju 😉

  Shimargh

  27.01.2015

  Hlavní představitel je posedlej slaboch a dle mého názoru duševně vyšinutej týpek, ale vzorec ženy – šelmy je 100% přesnej…bacha na ně pánové 🙂