Velké, větší, největší PDF, ePub, Kindle

By | 04/27/2018

Velké, větší, největší

Na obálce je napsáno: "Velké, větší, největší". A každý má právo se zeptat autora: Co to znamená? Co to vlastně je, to "velké větší a největší"?
Tyto otázky budou naprosto opodstatněné a nikdo se jim nemůže divit. Proto řeknu raději hned na začátku, že je to knížka o třech dobrodružstvích. O dobrodružstvích, z nichž druhé je větší než první (taky nemalé!) a třetí nesrovnatelně větší než druhé. A myslím, že každý, kdo přečte tuto knížku až do konce, bude s takovým názorem souhlasit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Velké, větší, největší zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Velké, větší, největší (0.00 EUR)


Stažení Velké, větší, největší zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Wielka, większa i największa (1960)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , SNDK – Státní nakladatelství dětské knihy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  kní

  26.05.2017

  Vždyť já už ji vlastně četla! Když jsem bylo dítě. Jestli je to teda ona, tak se mně strašně líbila! Byla tam planeta Vega. Jestli se teda nepletu. A senzační ilustrace. (Ty mi ji vlastně pomohly najít – když v 333 – Literární revue – rozhovořovali s výtvarníkem Vratislavem Hlavatým, přišla řeč i na jeho ilustrování knížek – a mnoho jich tam bylo vidět – a mezi nima se mihla i tahle TA! Tak jsem si to zastavila, zvětšila a přečetla, jak se ta kniha vlastně jmenuje – už jsem ji hledala – myslela jsem si, že má v názvu to slovo. VEGA.) Pokud to tedy nebyla úplně jiná kniha. Pak jsem po ní čas od času (cca jednou za 10 – 15 let) intenzivně a marně pásla, poněvadž (to je ale divný slovo, žejo?) jsem si nepamatovala ani autora ani název knihy. Zkusím asi zase zapátrat… – a popátrala jsem a už ji mám objednanou – až mi přijde, dám vědět… Právě přišla – z Antikvariátu Fryč (Liberec). Je krásná! Stará! Očtená! Hned jsem si ji přebalila z cestovního do svátečního vánočního a najdu ji pod stromečkem. To bude překvapení!!! … 🙂 (tato reportáž je z 12.12.2014)