Velká transformace – Svět v době Buddhy, Sokrata, Konfucia a Jeremjáše PDF, ePub, Kindle

By | 06/21/2018

Velká transformace - Svět v době Buddhy, Sokrata, Konfucia a Jeremjáše

V období mezi roky 800 a 300 př. n. l. zažil svět doslova explozi nových náboženských koncepcí. Proč se právě Sokrates, Buddha, Konfucius, Jeremiáš a Lao-c’ mezi jinými objevili v rozpětí těchto pěti staletí? A proč si všichni ve svých úvahách o lidstvu byli tolik podobní? Karen Armstrongová se věnovala tomuto období dějin ve snaze dokázat pojítka mezi rozmanitou skupinou tehdy žijících mystiků, teologů a filozofů. Podařilo se jí tak vytvořit obsáhlou, místy ovšem i diskuze hodnou studii, která osvětluje duchovní proměnu člověka a vývoj jeho pohledu na svět.Kniha v českém jazyce!


Stažení Velká transformace – Svět v době Buddhy, Sokrata, Konfucia a Jeremjáše zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Velká transformace – Svět v době Buddhy, Sokrata, Konfucia a Jeremjáše (0.00 EUR)


Stažení Velká transformace – Svět v době Buddhy, Sokrata, Konfucia a Jeremjáše zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Great Transformation. The World in the Time of Buddha, Socrates, Confucius and Jeremiah (2006)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství
  Vydáno: , Academia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Miqqie

  01.06.2017

  První dvě kapitoly, čili prvních 100 stran byly napsány velmi tragicky. Nebyla v nich snad žádná hodnotná informace, byl jsem natolik rozčarován, že jsem knihu na několik měsíců odložil. Po delší době, jsem se opět začetl, to už jsem ale věděl, co je mrs. Armstrongová zač. Její adorace islámu natolik zapříčinila mou nedůvěru, že se raději vyhnu celé její tvorbě.
  Ještě k této knize, třetí kapitola je už podstatně čtivější a informativnější. Těch informací je tolik, že kniha narostla do velkých rozměrů a nedá se ani pohodlně držet. Váží tak 2 kila, přičemž text má velmi malé pokrytí. Tato publikace se prostě nepovedla a já se tedy dobrovolně vzdávám všech dalších informací, které následující kapitoly určitě obsahují, ale já na ně nemám ani sílu ani trpělivost ani čas.