Válečníci PDF, ePub, Kindle

By | 06/29/2018

Válečníci

Ve vzdálené budoucnosti už lidstvo ovládlo celou galaxii a snaží se dostat ještě dál. Pozemská civilizace je expanzivní, avšak zdegenerovaná. Vládu vykonávají neurikomy, které se vyvinuly z počítačů nté generace – abiotiční občané, obdaření nadvědomím a disponující nepřirozenými silami.
Společnost se dělí na lidi, podlidi a mocné nadlidi. A z dálky pozorují Pozemšťany prastaré, cizí vesmírné civilizace.
Na tomto pozadí se odehrává příběh Daga a Orie, uprchlíků ze zločinecké triády. Ač vychováni v duchu bezpodmínečné poslušnosti, přesto si dokázali uchovat nezávislost. Tváří v tvář nebezpečí se rozhodnou připojit se k několika špionům, plnícím tajemný úkol v zakázané, uzavřené planetární soustavě. Postupně mezi zástupci tak rozdílných prostředí vzniká silné pouto, zpečetěné společným osudem a riskatním úkolem. Ale musí se toho stát ještě hodně, než se Dag a Orie dozvědí, kým jsou jejich noví spojenci doopravdy.
První díl trilogie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Válečníci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Válečníci (0.00 EUR)


Stažení Válečníci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Atalaya (1.)

  Originální název:

  Wojownicy (2005)

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Brokilon
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  B4LU

  13.12.2017

  Po pročtení anotace jsem se opravdu těšil, až se mi kniha dostane do rukou, protože slibovala hodně zajímavé počtení. Bohužel se tak nestalo; kniha je neúnosně popisná ohledně společenských zvyklostí, jazykových dialektů a podobných věcí na úkor reálného děje, prostředí je jen obtížně uvěřitelné (otrokářská společnost, jež je potomkem Triád – proč ne, ovšem z nějakého důvodu se v této na pohled tvrdé společnosti nejvíc řeší, kdo s kým spí (?) a jejíž uvěřitelnost asi nejlíp vykresluje věta "a chovej se trochu jako otrok, ano?")…
  Takže ne, tohle pro mě nebude.

  slunečnice777

  07.11.2017

  Dnes ráno jsem začal číst bohužel nedočtu, na 70 stránce a žádný pocit ze čtení. Bohužel mě to nesedlo.

  trudoš

  15.02.2017

  Vzletnou stylistikou v mnohém připomenou Válečníci atmosféru Stárnoucího Slunce C. J. Cherryhové, ale také nejednoho jedince utrápí množstvím nepodstatných informací. Než se konečně rozjede zápletka, máme polovinu knihy za sebou a výhledy do budoucna nejisté. To ovšem neznamená, že by se nic nedělo, spíš unikají souvislosti, jež by alespoň naznačily, jakým směrem se události budou ubírat. Tomu ještě vráží kudlu do zad notná dávka teologických, politických a filozofických disputací, bez nichž se polští tvůrci pravděpodobně neobejdou.
  Kladem zůstává čtivost, která je pro dobrý dojem vždycky nejdůležitější. Jaga Rydzewska vytvořila nápaditý vesmír, obohacený o kouzlo japonské kultury se všemi oblíbenými finesami kolem cti a odpovědnosti. A jakmile se autorka překlene přes seznamovací kolo "co, kdo a proč", nabere její vyprávění obrátky, které kromě nezbytné akce zaujme i propracovanou psychologickou hrou. Nepříjemností je v tomhle ohledu ale závěr, utínající příběh v rozhodujícím okamžiku.

  Sakulnikov

  05.06.2016

  Zajímavý inovativní svět – technologie, politika, filosofie, náboženství – první díl trilogie, v podstatě celý jen expozicí. Snad se v dalších dílech autorka do toho nezamotá a nevznikne šílená splácanina.

  finka

  26.01.2016

  Ocenila jsem nové názvy přístrojů: levitátor, morfer, mentoskop a materiálů alfaxil, jeho levnější verze betaenerfin i sendzenit na který platí jen antihmota (a to je jen střípeček z nepřeberného množství)…prostě mnoho nových neznámých výrazů, na které má autorka patent 🙂
  Báječné bylo sledovat génia při práci a Neporazitelného (biokyborga) v boji, kdy si lidé (podlidé?) obecně myslí, že dokáže zpomalit čas, ale on naopak zrychlí sebe – jako ve Visio in extremis od Žambocha. Ten konec se fakt povedl a to jsem vyjmenovala jen střípeček zajímavého:-)

  Jinak plný souhlas s komentářem níže. Knize by slušela větší střídmost. Informační chaos, ve kterém se čtenář ztrácí. Čtyři hvězdy dávám jen díky originalitě a fajn konci – taková měla být celá kniha a byla by fenomenální! Jsem zvědavá na druhý díl, třeba se autorka už uklidnila (a informačně v prvním díle vyřádila) a bude to jen čirá epická extáze!

  Svářeč

  12.12.2015

  Hodně zajímavá a rozporuplná kniha. Začátek je esencí nejčistšího utrpení, autorka si vymyslela zajímavý, ale strašlivě složitý svět a na prvních desítkách stran zavalí čtenáře doslova stovkami jmen a pojmů, z nichž některé dokonce i vysvětlí! Úplně absurdní mi v tomto ohledu přišla kapitola 4, kde jsou na několika stranách nudně a zmateně představeni někteří členové triády, z nichž většina se už nikde později v knize nevyskytuje. Každopádně mi bylo líto knihu odhodit, tak jsem se zatvrdil a četl dál a ejhle, ono to najednou začalo být zábavné a čtivé! Autorka má zajímavé nápady, postavy jsou nejednoznačné, s těžko čitelnými motivacemi a charaktery, ale v zásadě sympatické, příběh napínavý. Takže zatímco začátek jsem protrpěl, postupně jsem se do knihy začetl a nakonec už jsem se od ní nemohl odtrhnout. Bohužel Válečníci mají stejný problém jako Prstenec prozření od Novákové – končí v nejlepším, zrovna ve chvíli, kdy se příběh trochu rozjede a nabere jistý směr. Tak snad na další díly nebudeme čekat dlouho.