Váhavec PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Váhavec

Vražda je snadnější než přiznání. I když ctitel 87. revíru zná jeho autora Ed McBaina jako znalce nejrůznějších lidských povah, psychologická hloubka, s níž vylíčil hrdinu tohoto románu, je přece jen překvapující. Příběh se rozvíjí kolem úmyslu odejít po spáchaném trestném činu na policii a vše oznámit, ale od úmyslu k činu bývá daleko. Pro naivního venkovana Rogera, výrobce dřevěných předmětů, který přijíždí prodat své zboží, je velkoměsto jedinou velikou džunglí, neznámým a nepřehledným světem. Platí to i o Molly, nepřitažlivé stárnoucí dívce z Kalifornie, která přijela do města hledat štěstí jako sekretářka, a nakonec i o černé pokladní Amelii, která by upřímností a svěžím mládím snad dokázala vymanit Rogera z traumatu pánovité matky. Řada nejrůznějších okolností však zamíchá karty jinak a je na čtenáři, aby na konci knihy sám rozhodl, jestli v tomto příběhu zvítězila spravedlnost.Kniha v českém jazyce!


Stažení Váhavec zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Váhavec (0.00 EUR)


Stažení Váhavec zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  87. revír (19.)

  Originální název:

  He Who Hesitates (1965)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Znedla

  02.09.2017

  Moje první setkání s tímto autorem. Vše podstatné už napsala Silverdiamond. Já jsem knihu přečetla jedním dechem a zbytek dovolené jsem musela louskat časopisy :-).

  Silverdiamond

  19.02.2015

  …’ano, ‘jak již avizovala Mr. Mercedes, ‘tento díl je první kniha od McBaina, ‘ve které neproběhne žádné vyšetřování z pohledu detektivů 87. revíru, ‘ale pouze se kolem nich lehce mihne… ‘příběh popisuje události několika dnů v životě Rogera Broomeho, ‘prostého, ‘silného, ‘mladého muže z venkova, ‘který přijel do města prodat dřevěné výrobky ze své dílny a rozhodně neměl v úmyslu provést nic špatného… ‘nyní ale stojí nerozhodný Roger před otázkou, ‘zda jít na policii a svěřit se někomu se svým tajemstvím… ‘potom co v obchodě kupuje přání k Valentýnu pro svojí milovanou matku a dokonce i pro hodnou bytnou paní Doughertyovou (což značí o jeho dobrotě a laskavosti), ‘kterou poznal teprve před pár dny, ‘vklouzne do jeho života i krásná černá pokladní Amelie a Roger nyní bojuje s dalšími přívaly citů a tím si své rozhodování ještě více komplikuje… ‘na začátku všeho dění je však osudný večer před odjezdem domů, ‘kdy se Roger v baru zaplete s Molly, ‘nehezkou účetní z Kalifornie, ‘která přijela do města hledat práci… ‘jak je již napsáno na obálce, ‘po velkém psychologickém souboji Rogera se sebou samým, ‘je otázkou, ‘zda zvítězí zákon a spravedlnost…’

  Mr. Mercedes

  24.08.2013

  Bolo to trochu slabé. Možno aj preto, že tam nijak bližšie nevystupovali obľúbení detektívovia z 87. obvodu.