V Stalingradských zákopech PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

V Stalingradských zákopech

Obraz památné bitvy, která se stala mezníkem války, nerozvíjí Někrasov panoramaticky; jeho reportáž je pohledem zdola. Ze zákopů a z myslí prostých vojáků a nižších důstojníků, kteří až na malé výjimky tvoří celek jediné vůle vydržet a uhájit proti veliké číselné a technické převaze šest set metrů dlouhý zákop, dělící uzoučkým pruhem "frice" od vytoužené Volhy. Po strašném ústupu tisíce kilometrů hrstka nedostatečně vyzbrojených, ale nezlomených vojáků čelí na svém úseku denním, několikanásobným útokům Němců, ale po téměř půldruhém roce přešla nakonec do slavné ofensivy. Z bleskových záběrů obranných i útočných bojů, z denního strastiplného života v přední linii, z útržků hovorů kombattantů skládá N. svoji mosaiku, která je v podstatě niterným obrazem stalingradské bitvy a vysvětlením vojenského úspěch sovět. člověka.Kniha v českém jazyce!


Stažení V Stalingradských zákopech zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


V Stalingradských zákopech (0.00 EUR)


Stažení V Stalingradských zákopech zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  V okopach Stalingrada (1946)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Válečné
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  jprst

  11.01.2016

  Jedna z válečných próz sovětských spisovatelů, která stojí za přečtení už proto, že v ní nenajdete chvalozpěvy na stranu a Stalina, ale pravdivý obraz chování a jednání obyčejných vojáků a důstojníků jednoho úseku bitvy o Stalingrad. I zde jsou samozřejmě hrdinové, ale jsou to hrdinové skuteční, nikoliv ti heroizovaní podle požadavků tehdejšího režimu.

  fan_tomas

  20.09.2014

  Docela zajímavý pohled do Ruských zákopů u Stalingradu