Úžasné tělo PDF, ePub, Kindle

By | 04/26/2018

Úžasné tělo

Ilustrovaná pokladnice informací, mýtů, kuriozit i historek týkajících se lidského těla… V sérii již vyšlo: Úžasní koně, Úžasní psi Už jste se někdy podívali do svého těla? Že to nejde? Ale to víte, že ano! Tahle knížka vás zve na báječnou cestu lidským tělem. Společně budeme bořit zavedené mýty, pobavíte se různými kuriozitami, ale také se dozvíte spoustu zajímavých faktů z anatomie, fyziologie, medicíny, historie či mytologie. Svět skrývající se uvnitř vašeho těla (a taky na jeho povrchu) vás dočista ohromí. Věděli jste třeba, že jste majiteli 70 kilometrů nervů? Tohle všechno a ještě mnohem víc na vás čeká na stránkách tohoto průvodce fascinující říší zvanou lidské tělo. Překrásné barevné obrázky, fotografie, tabulky, články učené i vtipné. Spavá nemoc vás u toho rozhodně nepostihne.Kniha v českém jazyce!


Stažení Úžasné tělo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Úžasné tělo (0.00 EUR)


Stažení Úžasné tělo zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Amazing body

  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Metafora
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  SabinaV.

  22.12.2013

  Nikdy by mě nenapadlo, že i encyklopedii můžete číst několikrát po sobě, a přitom se neunudit k smrti, až tahle kniha mě přesvědčila o tom, že to je možné:-).

  superrodina

  09.02.2012

  Tahle kniha nemá chybu. Pro děti, pro dospělé, je prostě super. Bavíte se a přitom se učíte a dovzídáte nové věci. Nemůžeme se doma od ní odtrhnout!!!!!!