Uspávanka PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Uspávanka

Kriminálny román Uspávanka poteší nielen obdivovateľov amerického spisovateľa Ed McBaina, ktorý patrí k najobľúbenejším predstaviteľom tohto literárneho žánru na svete, ale aj naj náročnejších milovníkov dobrej detektívky.
I v tomto príbehu sa stretneme s detektívmi z 87. obvodu Stevom Carellom, Meyerom či Bertom Klingom. Tentoraz sa pokúšajú vyriešiť šokujúcu dvojnásobnú vraždu. Popri odvíjaní nitiek zamotaného prípadu, ktorého motívom je osvedčené spojenie – láska a peniaze, sa autor venuje i vykresleniu atmosféry hlavného mesta, kde sa príbeh odohráva. K nej neoddeliteľne patrí narkomafia, príslušníci gangov – Jamajčania, Číňania, Portorikánci – sa končiaci sen o rýchlom zbohatnutí.
Pátranie po páchateľovi dvojnásobnej vraždy, majstrovsky skonštruované zápletky s dramatickým vyvrcholením sú v románe doplnené i tónmi pokojnejšími, teplejšími, keď autor vytvára niekoľko presvedčivých , dojímavých ženských portrétov, tvoriacich dôležitú súčasť života detektívov – Klingovej priateľky policajtky Eileen Burekovej, či Carellovej hluchonemej manželky Teddy.Kniha v českém jazyce!


Stažení Uspávanka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Uspávanka (0.00 EUR)


Stažení Uspávanka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  87. revír (41.)

  Originální název:

  Lullaby (1989)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  miruska1

  16.05.2017

  zaujimave

  alfinha2321

  14.05.2017

  Moje první kniha od McBaina a nejsem si jistá, jestli nebude poslední. Jako první seznámení s autorem to prostě není dobré, protože se už předpokládá, že se s postavami známe – nejsou do detailů vykreslené, jede víc linií najednou a já jsem se v tom ztrácela… ani mě nakonec moc nebavilo dozvědět se, kdo to vlastně udělal.

  DariDerek

  20.03.2017

  Starý dobrý Ed. 🙂 Knihu mám od Baronetu v novém kabátě a určitě se mi četla líp, než ty rozlepené paperbacky, které mám po taťkovi :-)) Co říkám na příběh se dozvíte v recenzi v záložkách, když budete mít zájem 🙂

  Palorizek85

  05.02.2017

  No nevím. Dle hodnocení jsem čekal více. Pravda, je to má první kniha od autora, ale asi i poslední. Více linií, místy pomalý děj.

  woodward

  29.07.2015

  McBain je prostě pan spisovatel. Který jiný autor umí takhle popsat zoufalou honičku stárnoucích policajtů za mladým, trénovaným klukem?

  Carella se nerad za někým honil. A Meyer také ne. To se hodí do biografu. Ve filmu udělají honičku na čtyřicet záběrů, které po sestříhání vypadají jako jeden záběr, kde policajt uhání jako olympijský vítěz ve sprintu a zloděj běží jako ten, co získal jen bronzovou medaili. Ve skutečném životě je to všechno jen jeden záběr. Dupete po chodníku za klukem o patnáct, dvacet let mladším než jste vy a s mnohem lepší fyzičkou a doufáte, že ta jeho červená sportovní bunda nepatří běžeckému nebo baseballovému mužstvu. V opravdovém životě vás začnou bolet třísla a v prsou máte oheň a jako byste utíkali za někým, o kom víte, že ho nejspíš nikdy nedohoníte. Sledujete ztrácející se záda v červené bundě a jen taktak na ní rozluštíte nápis Prentissova akademie, který byste v takovém šeru a s očima staršíma třiceti let vůbec nepřečetli, kdybyste jej neznali už z dřívějška. Ve skutečném životě se musíte dívat, jak se vám ten maják červené bundy stále víc a víc vzdaluje…

  AndyK

  10.06.2015

  Čtivá detektivka, více dějových linií – v určitých chvílích jsem byla více zvědavá na pokračování té hlavní, ale nijak zvlášť mě to nerušilo. Těším se na další autorovy knihy.

  Sosovica

  22.02.2014

  Autor tu zbytočne preplietol tri dejové línie. Rada čítam knihy s viacerými líniami, ale v tomto prípade mi to vadilo, bolo to veľmi silené a uberalo to knihe na čítanlivosti. Asi od polovice knihy, keď som si uvedomila, že tieto línie sa určite nespoja v žiadnom bode, začala som preskakovať dve línie a sústredila sa iba na hlavný dej o zavraždení bábätka a dievčaťa na stráženie. Inak zaujímavá detektívka.

  proton

  27.09.2013

  Pěkná detektivka, četla se jak po másle.

  lusila

  02.08.2013

  Strácala som sa v deji, autor riešil tri dejové línie naraz a spolu to nesúviselo.

  adelinka

  25.07.2013

  dobrá detektívka……dlho som sa neodvážila ani predpokladať kto môže byť vrahom niekoľko mesačného dieťaťa a mladej slečny na varovanie……dôvodom boli samozrejme peniaze……