Umění PDF, ePub, Kindle

By | 06/25/2018

Umění

Zveme vás na pozoruhodnou výpravu za uměním celého světa, při níž si můžete prohlédnout dva a půl tisíce mistrovských výtvarných děl, od jeskynních maleb po moderní malířství a sochařství. Díla jsou prezentována v chronologickém sledu a v graficky poutavé formě, takže dobře dokumentují vývoj výtvarného umění. Kromě nich zde najdete profily sedmi set nejvýznamnějších umělců a podrobné, fundované rozbory klíčových děl vám přiblíží jejich vize a techniky. Umění je jedinečná a rozlehlá galerie, kterou si můžete vzít domů – užitečná příručka a výpravná publikace zároveň.Kniha v českém jazyce!


Stažení Umění zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Umění (0.00 EUR)


Stažení Umění zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Art (DK) (2008)

  Žánr:
  Literatura naučná, Umění
  Vydáno: , Universum
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  KAREL6725

  14. února

  Pro mě dostačující kniha , abych měl nějaké základní informace o umění a nebyl za blbce . Abych věděl kdo to byl Botticelli , Manet , Dalí, nebo Warhol , mě kniha vyhovuje. Vše bohatě doplněno o obrazy zařazených malířů . Nádherně zpracovaná kniha , plná užitečných informací , po grafické úpravě nelze také nic vytknout . Tak že za mě plný počet hvězd.

  MarekG

  09.11.2016

  Nádherná kniha. Velmi obsáhlé dílo, které je opravdovým skvostem mojí knihovny. Chybí ale příběhy obrazů, jejich symbolika. Co znamenají pomeranče na stolku v pozadí ? Co znamená psík u nohou krásné slečny ? To se dovídáme jen u špetky obrazů a to je škoda.

  coco.cartier

  17.11.2013

  Takový malý (velký) klenot mojí knihovničky.

  elpiska

  05.09.2012

  Tak knížka je to výstavní, ale i když je to kniha obrovská, nejsou v ní informace, jaké bych si představovala. Z knihy se dovíme, jak šlo umění dobou, dočteme se základní info o malíři, prohlídneme si tři čtyři pět jeho obrazů. Otočíme list a jsme u dalšího malíře. Postrádám příběhy obrazů. Jsou tam, ale je jich málo.