Ukradená písmenka PDF, ePub, Kindle

By | 06/21/2018

Ukradená písmenka

V první třídě se z abecedy ztratí deset písmen. Že by je někdo ukradl? Nezbedným zlodějem je zvědavý klokánek Vendelín, kterého napraví pan školník Dobrásek svými veselými pohádkami. Vendelín zatouží naučit se číst, aby si pohádek mohl přečíst co nejvíce. Deset krátkých příběhů, které ke čtení zlákají nejen Vendelína, ale především prvňáčky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ukradená písmenka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ukradená písmenka (0.00 EUR)


Stažení Ukradená písmenka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  JankaV80

  20.02.2017

  Tuto knihu lze pasovat na "knihu vhodnou pro prvňáčky". Jednak má velká písmenka, takže se dětem bude určitě krásně číst. Jedna kapitola = tři stránky (včetně obrázku), což je zcela přiměřená délka. Děj knížky se týká školy (1. třídy) a nápad s pohádkami o písmenkách, kterým vládne královna abeceda, považuji za prvotřídní. Je to první kniha, kterou jsem synovi od této autorky četla a nejen, že se kní určitě vrátíme, ale byla bych moc ráda, kdyby si její knihy v budoucnu četl i syn sám.

  Lucissia

  09.10.2016

  Tak rozhodně zajímavá kniha. Syn ještě číst neumí a tak se pořád ptal a ptal, až jsem myslela, že knihu nedočteme. Ale zvládli jsme to za dva večery. Nejspíš se k ní budu muset vrátit, až bude chodit do první třídy, to už ledacos více pochopí. 🙂