Tváře budoucnosti PDF, ePub, Kindle

By | 05/28/2018

Tváře budoucnosti

Představte si, že jste se probudili v budoucnosti. Na stole leží noviny a vy čtete:

•Člověk vychovaný mimozemšťany se vrací na rodnou planetu * Umíráte? Kupte si orgány živého člověka! * Cesty časem jsou drsné, ať už se vydáte kamkoli * Hledal předválečné technologie. Našel lásku a nenávist * Polda versus andoid versus anděl * Vesmír a burza: ideální místa pro konflikt * Delfíni promluvili! A tekla u toho krev!
a to zdaleka není všechno…

Asi budete nakonec rádi, když zjistíte, že pořád sníte, viďte? Jedenáct českých autorů vám nabízí své vize dnů příštích, jejichž přečtení je – stejně jako sen – zároveň bezpečné i vzrušující…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Tváře budoucnosti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tváře budoucnosti (0.00 EUR)


Stažení Tváře budoucnosti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  trudoš

  31.03.2017

  Jedenáct povídek „mladé generace“ českých autorů, které člověk pozná především ze stránek časopisů Ikarie a Pevnost. A jak už název naznačuje, podíváme se, co pro nás chystají dny příští.
  Největším překvapením pro mě bylo jméno Michala Špačka, jehož Viktor Papa skvěle kombinuje military SF se zákonitostmi tržního hospodářství. Příjemně pak potěšil Jakub Macek, Miroslav Žamboch, Stanislav Ertl ml. i Ondřej S. Nečas, ale jinak se zbytek souboru nese v duchu standardu či lepšího průměru. Příchutí je mnoho, od detektivky a akčních thrillerů se přesouváme k nostalgickým cestám časem, řešíme rozpory vědecké etiky, nebo si užijeme jednu bláznivou apokalypsu. Přestože po stylistické stránce často není co vytknout, s obsahem už to trochu pokulhává. Buď mám moc vysoké nároky, nebo „zlaté časy“ tuzemské fantastické povídky nevyžadují podružnosti jako třebas pointu nebo smysl. Originální světy jsou jedna věc, ovšem když nefunguje základní osnova, imaginace už zachrání jen minimum. Ale jinak fajn.