Temná slova v písni sluneční PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Temná slova v písni sluneční

Půvabná sbírka básní mladého talentovaného autora z Neplachovic (obec mezi Opavou a Krnovem). Ing. Jiří Ježek z Jaroměře o jeho knize napsal: ""Sbírka básní mě zaujala skladbou veršů. Nejsem znalcem poezie, ale knihu jsem se zaujetím přečetl celou. Mohu říct, že jsem byl mile potěšen na duchu i mysli. Básně v této sbírce zaujmou každého čtenáře." Ing. Jozef Záhumenský ze slovenských Michalovců k tomu dodává: "Zaľubenie, láska, sklamanie, hnev, bezradnosť často skrývajú pocit, o ktorý sa chce autor podeliť. Zbierka "Temná slova v písni sluneční" ma zaujala lahkosťou, no napriek tomu nie je povrchná. Páčila sa mi práca autora so slovom, prirovnania a metafóry, ktorými autor hovorí o láske, túžbe, ale aj smútku a sklamaní, o živote."

A co o autorově knize píší sami básníci? JARMILA KRAJÁNKOVÁ z Žatce, autorka dvou sbírek básní s milostnou poezií, hodnotí Vojkůvkovu sbírku básní takto: "Nesmazatelnou stopu po přečtení zanechává kniha Michala Vojkůvky "Temná slova v písni sluneční". Odhaluje nám romantika s něžnou duší, nesmírnou úctou k životu a lásce. Jakoby s lehkou nadsázkou zobrazuje proměny života i nezbytného štěstí a hlubokou víru v člověka, jeho duši a úctu k starým tradicím. V básni CARPE DIEM říká: "Žít každý den jako by byl poslední" – tato slova jistě zapůsobí na čtenáře tak, jako zapůsobila na mě." I opavský básník JIŘÍ PĚLUCHA má o knize vysoké mínění: "Od prvních veršů je zřejmé, že jsou psány srdcem. Každá další přečtená stránka znásobuje mé přesvědčení, že autor je talentovaný básník s duší hloubavou a hlavně dobrou." Chrudimský básník MARTIN KOREČEK o knize hovoří takto : "V básních Michala Vojkůvky se střídá něha, láska a bolest. Vše je poskládáno do nádherných veršů, které nenechají čtenáře jen tak v klidu. Oči se prodírají slovy, mysl se soustředí pouze na obsah básní a tělo prožívá příjemné mrazení i teplo."
Na závěr si přečtěme názor spisovatele a básníka JAROSLAVA ODEHNALA ze Štěchovic: "Krasopisně láskyplná v první a syrově depresivní v druhé části knížky je poezie Michala Vojkůvky, básníka s vyvinutou vyjadřovací schopností. Světlo a stín, Bůh i ďábel, radost nebo zmar, račte si vybrat."
Kniha v českém jazyce!


Stažení Temná slova v písni sluneční zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Temná slova v písni sluneční (0.00 EUR)


Stažení Temná slova v písni sluneční zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Poezie
  Vydáno: , Alisa
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Makoves

  16.04.2016

  Krásné verše. S ohledem na autorovo mládí, když je psal, tak bych řekl, že hodně dobré.

  OtaPlk

  14.03.2011

  Výborný debut Michale. Ať Ti to stále tak dobře píše…