Témata psychoanalýzy I PDF, ePub, Kindle

By | 05/24/2018

Témata psychoanalýzy I

Vybraná témata psychoanalýzy jsou zpracována ve stručných pojednáních popularizující, nikoli však povrchní formou. Do prvního svazku jsme vybrali: nevědomí, afekty a emoce, úzkost, fantazii, hysterii. Autoři srozumitelně vykládají jednotlivá témata z pohledu klasické psychoanalýzy i pozdějších psychoanalytických teorií (například Wilfreda Biona, Melanie Klein, Christophera Bollase). Ve svých výkladech ukazují vztah důležitých témat psychoanalýzy ke každodennímu životu a schopnost psychoanalýzy osvětlit povahu člověka, společnosti a kultury. Příspěvky jsou doplněny ukázkami z literatury a popisy klinických případů Kniha je určena zájemcům o psychoanalýzu, o dynamicky orientovanou psychoterapii a populární psychologii obecně.

J.Borossa, R. Emanuel, P. Mollon, G. Music, J. Segal, psychoanalyticky orientovaní odborníci z Velké Británie, působící v oblasti psychoterapie a poradenství, přednášejí na britských univerzitách a výcvikových institutech; svými profesemi a vzděláním zčásti přesahují do oblastí sociologie, kulturologie apod.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Témata psychoanalýzy I zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Témata psychoanalýzy I (0.00 EUR)


Stažení Témata psychoanalýzy I zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Unconscious, Affect and Emotion, Anxiety, Phantasy, Hysteria (2000)

  Žánr:
  Literatura naučná
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)