Tajomstvo Dračej steny PDF, ePub, Kindle

By | 07/20/2017

Tajomstvo Dračej steny

Autor románu Tajomstvo Dračej steny, Jozef Žarnay, pohotove reagoval na hypotézy o návšteve iných civilizácií na našej planéte a nechal svojich troch hrdinov, trinásťročných chlapcov, prežiť množstvo príhod od obyčajných školských lavíc, cez vzrušujúce objavenia tajomnej jaskyne a ešte tajomnejších lúčov, až k neuveriteľným dobrodružstvám na planéte Lurryde.

Hrdinovia románu – traja nerozluční kamaráti – vtipne komentujú veci okolo seba, majú zmysel pre česť a spravodlivosť, sú odvážni a smelí, ale aj plačú, keď majú strach. Nech sa však ocitnú v akýchkoľvek situáciách, vždy sú, boli a aj zostanú kamarátmi.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajomstvo Dračej steny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajomstvo Dračej steny (0.00 EUR)


Stažení Tajomstvo Dračej steny zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , KASO Technologies
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  Uroborus

  10. března

  Zaujímavá knižka z môjho detstva, ktorej príbehy sme prežívali s baterkou v ruke, pod paplónom, keď sme už mali spať. V súčasnosti si kompletizujem Žarnayove knihy a mám už dve krásne vydania, Tajomstvo Dračej steny a tiež Prekliata planéta.

  Liina

  25.10.2017

  Jedna z nejoblíbenějších knih mého dětství:-)

  jozka_II

  09.08.2017

  Cetl jsem jako kluk a byla jednou z mych nejoblibenejsich.

  Lailath

  07.02.2016

  Tuto knihu jsem milovala, četla jsem ji několikrát po sobě, přišla mi tenkrát napínavá a vtipná, mám ji ve slovenštině jako Tajomstvo dračej steny. Filmové zpracování knize vůbec neodpovídá, má s ní jen pramálo společného.

  Naias

  09.11.2014

  Žarnayove dialógy sú neuveriteľne živé, nezaprie, že má bohaté skúsenosti so školákmi, veď medzi mládežou strávil veľkú časť života. Keď čítam túto knihu, mám pocit, akoby som počúvala chalanov z mäsa a kostí prežívajúcich napínavé dobrodružstvá, a nie vymyslené postavy. Technická stránka nie je prepracovaná, ale to knihe na pôvabe nijak neuberá. Zato je plná iskrivého humoru, nečakaných zvratov a situácií vyvolávajúcich spomienky na časy, keď sme boli ešte školopovinní. Je napísaná tak pútavo a vtipne, že je radosť ju čítať, či už prvý, druhý alebo tretí raz. A to platí pre čitateľov od 6 do 106 rokov bez ohľadu na pohlavie. Ak chcete mať úsmev na tvári, pusťte sa do odhaľovania Tajomstva Dračej steny.

  tenax

  13.08.2013

  Dětská sci-fi, která se nezabývá hodnověrností příhod a technickou stránkou vesmírných letů. Je to spíš dobrodružná četba pro kluky kombinovaná s pohádkou o mimozemšťanech. Kdo to nestihl v dětství, prošvihl vhodnou dobu k četbě této knihy a už by to snad ani neměl zkoušet.

  tlapička

  01.08.2013

  Četli jsme s dětmi nahlas a uměli jsme ji nazpaměť, moc dobré a humorné!

  yerry

  04.01.2012

  Svojho času ma táto knižka uchvátila. Je to už tuším vyše 20 rokov, čo som ju čítal ale ovplyvnila ma na dlhé roky, dokonca tak, že som sa pokúšal napísať aj také svoje voľné pokračovanie. Odporúčam všetkým od 7 do 99 rokov 😉