Tajemství posmrtného života PDF, ePub, Kindle

By | 04/27/2018

Tajemství posmrtného života

Touto knihou chce vyvrátit některé nejběžnější omyly a chybná přesvědčení , které panují mezi lidmi o spirituálním světě a o tom , jak to v něm chodí. Ale také chce odpovědět na některé nejčastější otázky , které denně dostává. Tracy Higgsová nás zde seznamuje se svým jedinečným pohledem na téma posmrtného života. Své názory opírá výlučně o své vlastní životní zkušenosti a zážitky , které během let nashromáždila při práci jako spiritistické médium.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tajemství posmrtného života zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tajemství posmrtného života (0.00 EUR)


Stažení Tajemství posmrtného života zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  True spirit

  Žánr:
  Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Beta-Dobrovský
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Lili2

  10.07.2017

  Nic moc. Podtrhla jsem si v knize jenom ty údaje, které se týkaly vyloženě spiritistického světa. Její příběhy z "estrád" jsem četla jen ze začátku, pak už ne, připadaly mně přehnané. Nevím, jestli se jí nevymstí to, že z toho dělá taková "show" a medializuje to příliš. Taky si v knize trochu protiřečí, když říká, že duch s námi může komunikovat ihned po smrti, a pak o hodně stran dál píše, že někdy si duch zvyká na nové prostředí a je mu tam tak dobře, že trvá i deset let, než se s pozůstalými spojí. Nebo, o těch rovinách, v nichž se duchové nacházejí píše, že žádná taková neexistuje, ona se prostě spojí s kým chce a dotyčný je hned vedle ní, a pak na některých stranách píše, že se s duchem třeba spojit ihned nelze, protože zrovna je někde jinde, ti duchové také mají své úkoly. Tak – a ohledně těch úkolů se kupodivu shoduje s krkonošskými příznivci spiritismu. V jednom dokumentu mluvil jeden starý starousedlík o tom, že ti duchové mají své úkoly a nelze se s nimi spojit, když my potřebujeme. No suma sumárum – na každým šprochu pravdy trochu.
  A ještě k té reinkarnaci, které ona nevěří prý proto, že se vždycky spojila s duchy, tak s kým tedy mluvila, když se ty duše vrací zpátky na zem? Někde jsem se kdysi dávno dočetla, že duše se zpátky reinkarnuje až po 100 letech, a ona s nějakým duchem, který byl po smrti sto a více let, se nepokoušela navázat spojení. Celá tato kniha, až na výjimky, je nějaká divná, jako by na sebe chtěla autorka upoutat pouze komerční pozornost.