Tábor smůly PDF, ePub, Kindle

By | 06/29/2018

Tábor smůly

Kniha je souborem na sebe navazujících povídek z let 1927 až 1937. Veselé příběhy chlapců z Foglarova skautského oddílu (O dědečkově kufru, O táborových kamnech, Naše patálie s mravenci, Jak jsme hráli divadlo a další), doplňují vzpomínky na Foglarův dvouměsíční ozdravný pobyt ve Švýcarsku, kde byl po první světové válce s Červeným křížem (Jestřábe, vypravuj, Jedeme do Švýcar a jiné) a další samostatné povídky (např. Koupání na Rejžáku).
4.vydání s původním i ilustracemi K.T.Neumanna.Kniha v českém jazyce!


Stažení Tábor smůly zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Tábor smůly (0.00 EUR)


Stažení Tábor smůly zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Jestřábe, vypravuj…

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Olympia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  pepa4081

  13.06.2017

  Kniha humorných skautských povídání. Fajn. Uspokojivé.

  MayB2

  28.04.2016

  Tyhle humorné příběhy vycházející ze skutečných zážitků v mém pohledu válcují leckterý Foglarův román. Dodnes používáme s bratrem některé hlášky.

  Kakho-Oto

  04.01.2016

  Tři hvězdičky s odřenýma ušima a zejména za statě, kdy Foglar popisuje svůj dětský pobyt ve Švýcarsku a poté za strašidelný příběh, který se v téměř identické podobě objevuje v komiksových příbězích Rychlých šípů.

  Luccy78

  24.09.2015

  Velmi milá a vtipná Foglarovka plná dobrodružství a příhod, které zažil Foglarův skautský oddíl. Jedna z mých nejoblíbenějších knížek pana Foglara, jeho styl psaní se mi líbil a stále líbí..

  marmota-b

  20.03.2014

  Jejda, vážně ten humor tak zastaral? Já na tom vyrostla a mlátím se nad tím smíchy, a to nejsem moc stará.
  Ovšem postřehla jsem, že naše staré vydání někdy z konce 30. nebo začátku 40. let, to, na kterém jsem "vyrostla", je z nějakého důvodu mnohem vtipnější než nové se zmodernizovaným jazykem, které jsem si koupila, abych měla Tábor smůly vlastní. Jako by se půlka humoru s jazykem ztratila. Tak jestli ono to náhodou není i tím, že si tady Foglar hrál s jazykem… A další asi tak čtvrtina se možná ztrácí bez původních ilustrací…
  Na to původní vydání nedám dopustit. Je to bláznivé, je to praštěné, nedá se to vůbec brát vážně, a klobouk dolů před Foglarem, protože on se jinak bere dost vážně!

  tyzik.cejka

  01.06.2013

  humor se opravdu nezná tak jak ho p. Foglar v této knize naznačil ale zas se taky koukáme do prostředí které si Foglar sám prožil takže se koukáme zas do jeho historie která mě baví kdyby ho poslali do ruska to by bylo

  RYŠKA

  07.04.2013

  Vtipná knížka,u které se člověk pobaví a zasměje.A o to dneska,taky jde,ne?

  Joges

  19.09.2012

  No jo, je to kniha, která z dnešního pohledu lecos postrádá, je jiná, snaží se o humor, který už dnes neznáme. Ve své době byl však Tábor hrůzy originální a uznávaný.

  swamp

  25.07.2011

  Soubory povídek má dle mého Foglar slabší. Tábor smůly není výjimkou.