Syn hvězd PDF, ePub, Kindle

By | 06/25/2018

Syn hvězd

Vědeckofantastický příběh plný napětí, jehož hlavním hrdinou je mladý muž, který je synem pozemské matky a vesmírného otce.
Hrdina, syn pozemské matky a vesmírného otce se v 16 letech dostane do jiné civilizace, kde jsou jediným smyslem života jakési bojové hry. Za skvělé bojové úspěchy se mu dostane možnost pokusit se o návrat na rodnou planetu a rovněž i vysvobodit dívku, kterou kdysi miloval. Rozuzlení příběhu končí dokonalým happy endem.Kniha v českém jazyce!


Stažení Syn hvězd zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Syn hvězd (0.00 EUR)


Stažení Syn hvězd zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Starbrat (1972)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Laser-books (Laser)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  vlkodlaq

  29.04.2017

  V podobném stylu jako Kedrigern, jen se děj odehrává ve vesmíru a opět má kniha podobnou stylistiku jako poslední knihy s Kedrigernem, spíše povídková s mnoha subpříběhy, ale i tak je to čtivo oddechové, nedramatické a nenáročné.

  Finskej

  18.08.2015

  Nekomplikované čtení k vodě. Nic převratného a nic, na co by si člověk po letech vzpomněl, rozhodně nic hlubokomyslného, převratného, extra nápaditého, objevného nebo tak něco, ale z nějakého neznámého důvodu se to hrozně příjemně čte, přečte a neurazí.

  d.fogas

  18.11.2014

  Dobrodružná romantická sci-fi. Přečetl jsem ji dvakrát a až při druhém přečtení si uvědomil, že ji čtu podruhé – takže asi nevýrazná, po roce si nevzpomenete, že jste ji četli. Ale jinak – proč ne, nečte se špatně.

  Peter.Melon

  18.11.2014

  Četl jsem to a je to celkem dobré…