Symbióza a autonomie PDF, ePub, Kindle

By | 05/23/2018

Symbióza a autonomie

Traumata z narušeného systému rodinných vazeb
Autor se zamýšlí nad tím, proč je často tak obtížné přivést k odpoutání od rodičů právě ty děti, které z jejich strany zažily jednoznačná poškození. Proč jsou právě ty děti, které byly ze strany svých rodičů nejvíce zanedbávané či zneužívané, nejméně schopné se od nich vnitřně distancovat? Odpovědí na uvedené otázky je skutečnost, že symbiotický proces mezi matkou a dítětem se pro ně stal traumatem – symbiotickým traumatem. V jeho důsledku dochází u dítěte k psychickému štěpení. Dítě je nuceno obracet svou pozornost k druhým lidem, na nichž se pak stává závislé. Knihu ocení psychologové, psychoterapeuti, psychiatři, pracovníci pomáhajících profesí i čtenáři se zájmem o psychoterapii a teorii rodinných konstelací.
Prof. Dr. Franz Ruppert je diplomovaný psycholog a psychoterapeut, působí jako profesor na Katolické vysoké škole v Mnichově. Je autorem řady publikací. V nakladatelství Portál vyšla jeho kniha Trauma a rodinné konstelace (2008).Kniha v českém jazyce!


Stažení Symbióza a autonomie zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Symbióza a autonomie (0.00 EUR)


Stažení Symbióza a autonomie zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Symbiose und Autonomie

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Mushka81

  04.10.2017

  Autor v knize popisuje různé psychické potíže a snaží se je vysvětlit v závislosti na prožitcích z dětství. Trochu mě zklamalo, že do toho tahá konstelace. Asi to někomu pomůže, ale myslím, že pro léčbu psychických poruch není potřeba znát životy mých prarodičů a ostatních příbuzných. Je samozřejmě dobré uzdravit vice členů rodiny, ale mě tohle na knize spis zklamalo.
  Ale pár nových poznatků jsem si z toho vzala, tak to nebylo úplně k ničemu. Ale myslím, že se k této knize vracet nebudu. Měla jsem o ní malinko jinou představu.