Svět podle Sibyly PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Svět podle Sibyly

Vize opředené tajemstvím.
Kniha shrnuje proroctví věštkyň, jež byly kdysi nazývány Sibylami. Jejich role by se neměla podceňovat ani dnes. Umožňovaly totiž lidem nahlédnout do budoucnosti a tím pomohly udávat směr jejich životní cestě. Pozornost Sibyl se však neupínala k jednotlivcům, neboť hlavním úkolem věštkyň bylo odkrývat budoucnost země, či dokonce celého světa. Život v přetechnizované společnosti s každodenním přívalem informací v nás mnohdy vyvolává přezíravý či ironický vztah k dávným proroctvím, avšak zprávy o dnešních nečekaných přírodních katastrofách, o nových válkách, ozbrojených konfliktech nebo teroristických činech zájem o staré věštby obnovují a vracejí jim původní význam. Obrazy zaniklé kultury, které autorka připomíná, podněcují fantazii moderního člověka a překlenují tak zdánlivě nepřekročitelnou propast mezi minulostí a současností. Zapomínat nelze ani na přesah věšteb do budoucnosti, která je teprve před námi. Kniha cituje texty starověkých autorů i současné prameny. Příběhy deseti věštkyň nezahrnují v plné šíři všechny aspekty věštectví, výmluvně však zobrazují atmosféru, která tyto tajemné ženy obklopovala.Kniha v českém jazyce!


Stažení Svět podle Sibyly zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Svět podle Sibyly (0.00 EUR)


Stažení Svět podle Sibyly zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Sviat dla Sibyle (2004)

  Žánr:
  Esoterika, astrologie, okultismus
  Vydáno: , Alpress
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)