Sundejte Hartmanna! PDF, ePub, Kindle

By | 06/26/2018

Sundejte Hartmanna!

Dva renomovaní američtí autoři Raymond F. Toliver a Travor J. Constable, ve své knize "Sundejte Hartmanna!" podávají svědectví nejen o životě nejlepšího německého stíhače druhé světové války Ericha Hartmana (*12.4.1922 – +20.12.1993), ale líčí i osudy válečného zajatace Hartmanna, který prožil více jak 10 let v táborech NKVD v Sovětském svazu. Čtenář má kromě bojovýchosudů možnost seznámit se s hrůznými metodami, jež sovětská moc používala nejen proti opozici ve vlastní zemi, ale i pro trestání válečných zajatců.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sundejte Hartmanna! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sundejte Hartmanna! (0.00 EUR)


Stažení Sundejte Hartmanna! zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Holt Hartmann vom Himmel! (1993)

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie, Vojenství
  Vydáno: , Mustang
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Killingjoke

  14.06.2017

  Kniha se mi velmi líbila. Poukazuje na to, v jakých podmínkách museli vojáci žít a bojovat. Popisuje utrpení lidí kvůli Hitlerovu fanatismu a později kruté zacházení s válečnými zajatci v pracovních táborech a vojenských věznicích… Američtí autoři Toliver a Constable nepohlížejí na Hartmanna jako na nacistického válečného zločince, nýbrž jako na manžela, otce a hlavně skvělého pilota, o kterém se ve světě moc nemluví. Sám Hartmann ani po letech v sovětském zajetí nepociťoval žádnou nenávist k Sovětskému svazu…

  Radka Padka

  13.02.2016

  Tato kniha je sice poplatná své době vydání, ale přesto je výborná a stojí za přečtení. Neměl by ji vynechat nikdo, koho zajímají letecké boje a stíhací esa 2. sv. války.

  hnusák

  01.11.2015

  Velice dobře napsaná kniha, strhující příběh válečného letce.

  LaKrec

  31.03.2015

  Perfektní kniha, která popisuje životní příběh nejlepšího německého stíhače 2.světové války Ericha Hartmana s neuvěřitelným kontem sestřelů na svém účtu. 352 sestřelů nepřátelských letadel. Člověka, který byl velice přímý,čestný,zásadový,zastával se práva a slabších. Se sportovním duchem, který se nezalekl ruského vyšetřování a praktik ruské tajné policie.
  Po propuštění ze spárů ruského zajetí se setkal s politickou byrokracií a zájmy vyšších míst. Ale ani to nezlomilo jeho ducha…
  Velice čtivá kniha,kterou mohu jen doporučit…

  kebom

  11.11.2014

  Strhujúce čítanie.

  Kotrlat

  26.10.2013

  Důkaz, že i nenáviděný nepřítel může mít své hrdiny.