Sudca Ti PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Sudca Ti

Zbierka fascinujúcich a tematicky rôznorodých príbehov je dôkazom, že jeden z najúspešnejších autorov kriminálneho žánru a znalec spolocenských pomerov v dávnej Cíne ovláda aj umenie kratšieho útvaru, akým je poviedka. Predznacuje ho napokon už štruktúra van Gulikových detektívnych románov, kde zápletku zvycajne tvoria tri navzájom prepletené prípady. Tentoraz je ich osem a každý zaciera do inej oblasti života starého Orientu, ktorého neodmyslitelnou súcastou sú zlocinné praktiky jednotlivcov ci podsvetia. Najbežnejšou z nich je úkladná vražda, ci k nej vedú motívy ako neopätovaná láska, žiarlivost, ziskuchtivost, alebo túžba po moci vo svojráznom prostredí, pôsobivo podfarbenom starocínskymi zvykmi i folklórom.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sudca Ti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sudca Ti (0.00 EUR)


Stažení Sudca Ti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Příběhy soudce Ti (15.)

  Originální název:

  Judge Dee at Work (1967)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Carmen13

  31.10.2017

  Na této knize je fajn, že se skládá z více krátkých příběhů. Takže když není moc času, je to ideální volba. Když jsem se soudcem Ti začínala, taky jsem se trochu ztrácela ve jménech. Jako ostatně všichni:-) Když jsem během měsíce přečetla všechny příběhy v češtině, vrhla jsem se na originály v angličtině a problém tu byl zase… je až k neuvěření, jak se od sebe jednotlivé přepisy jmen v češtině a angličtině liší.

  Marián27

  16.10.2014

  Prijemne detektivne pribehy od skutocneho majstra detektivneho zanru. Len skoda ze poviedka je kratky literarny utvar a Gulik v nej naplno nemohol rozvinut svoje majstrovstvo. Niektore pribehy ako napriklad Vrazda na lotosovom jazierku a Cisarove truhly sa mi zdali nedotiahnute. Za to napriklad Dvaja zobraci boli skvely, dokonca aj s poucenim. Najviac sa mi vsak pacila poviedka Prichadzal s dazdom kvoli vynikajucej atmosfere a zahadnosti. Fajn boli aj ostatne ako napriklad celkom zaujimava Nespravny mec alebo originalna Vrazda v predvecer Noveho roka ktora tuto zbierku o sudcovi Ti uzatvara.

  honajz

  01.10.2014

  Když to zprůměruji, nemůžu jít výš v hodnocení. V knize je pár povídek vyloženě dobrých a atmosférických (Přicházel s deštěm, Dva žebráci), ale také vyloženě slabých (Pět šťastných mraků, Dva meče). Zbývající jsou skutečně jen průměr, kde často chybějí atributy z knih, tedy detailní popis postav, míst a zvyků, aby byl čtenář vtažen, a kde o tu detektivní zápletku nakonec příliš nejde, nebo je jen nadhozena. Je to sice příjemný doplněk k románům a dvěma novelám, ale pořád jen doplněk, nedosahující kvalit svých vyspělejších sourozenců.

  wooloong

  23.09.2013

  Všechny detektivky Roberta van Gulika, jejichž společným jmenovatelem je poctivý, neúplatný, bystrý a charismatický soudce Ti jsou prostě geniální! Záhadné příběhy, tajemné zločiny, barvité vyprávění a dokonale vykreslený exotický svět staré Číny mě pokaždé dokonale pohltily a dovolily vydechnout až na poslední stránce, kde došlo k odhalení, odsouzení a také popravení bídného zločince (jak je pravidlem v čínských detektivkních románech, kterými se nechal autor inspirovat). Všechny Gulikovy detektivky jsem četla s odstupem let několikrát. I když se mi po prvních několika stránkách vybavila celá zápletka a její řešení, neodolala jsem té báječné a neopakovatelné atmosféře, kterou dokázal autor tak skvěle vytvořit.

  vitavita

  06.03.2012

  Krátké povídky zaujmou. Nejlepší je asi povídka Dva žebráci.

  XYZ

  22.02.2012

  Opět pěkné čtení, vřele doporučuji.