Sudca a jeho kat PDF, ePub, Kindle

By | 06/20/2018

Sudca a jeho kat

Novela Sudca a jeho kat nie je klasická detektívka, hoci jej autor vychádza z konzervatívnej detektívnej školy a za vzory mu slúžia takí svetoví spisovatelia, ako sú Dashiell Hammett, Rex Stout, Raymond Chandler a Georges Simenon. Dej novely je síce postavený na tradičnom zápase dobra a zla, ale pátranie je založené výlučne na racionálnom uvažovaní, náhoda v ňom nezohráva nijakú úlohu. Hlavná postava komisár Bärlach nie je kladný hrdina v pravom zmysle slova, nie je človekom bez viny, balansuje na hranici spravodlivosti. Nejde mu totiž len o odhalenie zločinca, ale predovšetkým o zmierenie so sebou samým… Kniha je plná zemitého svajčiarskeho humoru a sám autor sa neberie príliš vážne a dopredu sa čitateľom ospravedlňuje, že knižku napísal hlavne kvôli peniazom. V roku 1975 novelu sfilmoval režisér Maximilian Schell.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sudca a jeho kat zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sudca a jeho kat (0.00 EUR)


Stažení Sudca a jeho kat zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Der Richter und sein Henker

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Petit Press (SK)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Chesterton

  03. března

  Poslouchala jsem audio a tohoto autora já naprosto obdivuji a miluji!! Není toho mnoho, co znám, ale zatím mne žádná kniha nezklamala!! Brilantní pohlazení po duši:)) Zážitek z knihy zaručený!! To už jsem si vypůjčila z komentářů přede mnou 🙂

  Vierka_kikanika

  11.04.2017

  Klasika najklasikovatejšia. Brilantne napísané dielo, príbeh plynie, záver prekvapí.

  angloumene

  23.03.2017

  Nejprve jsem si myslela, že poslouchám další z řady tak trochu tuctových detektivek o neaktivních policajtech a nadějných novicích. Tehle pocit mi ale nevydržel dlouho a pomalu jsem začala tušit, že tady půjde o něco víc. Moje očekávání se určitě vyplnila, finální rozluštění vraždy je opravdu podařené. Tohle dílko určitě stojí za přečtení.

  Sova15

  01.02.2017

  krásné – poslouchala jsem na CD. Pohlazení po duši.

  Finskej

  10.02.2014

  Toto skvostné dílo se – naštěstí! – dočkalo rozhlasového dramatického zpracování s Rudolfem Hrušínským v hlavní roli a lze k tomu říci jen: neskutečné. To prostě nemá obdoby. Hardcore základ moderního světového absurdního dramatu. A kromě toho i skvostná detektivka povýšená na formu nejvýše uměleckou. A k tomu strhující příběh viny a trestu. A k tomu neúprosná studie vnitřní osamělosti chodce na dlouhou trať. A… zkrátka nutnost.

  Skjaninka

  08.06.2013

  Veľmi vydarený detektívny príbeh, ktorý nás udržuje v napätí a ako odmenu poskytne prekvapivý záver. Zážitok z knihy je zaručený.