Stříbrokřídlý PDF, ePub, Kindle

By | 05/24/2018

Stříbrokřídlý

Stín je mladý netopýr z kolonie Stříbrokřídlých, prcek rozhodnutý prokázat své schopnosti při dlouhém a nebezpečném tahu na jih, do zimoviště vzdáleného miliony mávnutí křídel. Bouře ho zažene nad oceán – daleko od matky, kamarádů a jediného způsobu života, který zná. Zima se rychle blíží, teploty prudce klesají a osamělý a vyděšený Stín ví, že se musí v co nejkratší době dostat ke své kolonii. A tak začíná podivuhodná cesta – od holubí pevnosti v městských věžích až po krysí království hluboko pod zemí. Stín se cestou seznámí s Marinou, Jasnokřídlou netopýří samičkou, která má na předloktí podivný kovový kroužek, setká se s tajemným netopýřím albínem Zefýrem, který slyší minulost i budoucnost, a s dvěma obrovskými kanibalskými netopýry Gordem a Chropem odchycenými v jejich rodné džungli a přenesenými do záhadné lidské laboratoře na severu. Kdyby jen Stín dokázal poznat, kdo jsou jeho přátelé a kdo nepřátelé…Kniha v českém jazyce!


Stažení Stříbrokřídlý zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stříbrokřídlý (0.00 EUR)


Stažení Stříbrokřídlý zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Stříbrokřídlý (1.)

  Originální název:

  Silverwing

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Triton
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  trudoš

  01.10.2017

  Kanadský spisovatel Kenneth Oppel postavil své vyprávění na zcela netradičních hrdinech – netopýrech. Pokusil se tak čtenářům přiblížit stvoření, která mnozí považují za odporná či dokonce děsivá. Na základě různých světových legend jim vytvořil vlastní historii a kulturu, díky nimž si tyto prazvláštní tvory určitě oblíbíte. Jeho literární zpracování se pohybuje na tenké hranici mezi realitou a čirou fantastikou, kdy zvířata sice nejsou o nic méně zvířaty, než jak je známe, ale přesto mají svůj podivuhodný svět, o kterém nemáme ani tušení.
  Zvířecích příběhů bylo vždycky pomálu a když už se nějaký objevil, většinou byl určen výhradně dětem. Stříbrokřídlý je v tomto ohledu zářnou výjimkou, protože splňuje všechny nároky, které jsou standardně kladeny na dobrodružné čtení pro děti, mládež i dospělé. Je napínavý, rychlý a originální, po okraj nabitý svižnými dialogy, a hlavně autorskou imaginací. Sympatické a netradiční obsazení pak skvěle dotváří svébytnou atmosféru záhad a tajemství.