Strašidelný kláštor PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Strašidelný kláštor

Pät záhadných úmrtí v tajomnej atmosfére taoistického kláštora… Sudca Ti opät pátra s nasadením vlastného života.

Ked sudcu Ti na spiatočnej ceste do Chan-jüanu búrka v horách prinúti uchýlit sa do kláštora Ranných oblakov, zistuje, že sa v nom dejú čudné veci. Jeho pozornost neupúta len smrt troch nevysvätených mníšok, ale aj bludisko chodieb a krídel, v ktorom sa vyzná iba starý mních, čo tam žije odnepamäti. Nič dobré tu očividno nečaká ani pôvabnú Bielu Ružu, ak sudca Ti včas nezasiahne a nepostará sa, aby kláštorná krypta a Galéria hrôz so sochami predstavujúcimi spôsoby mučenia vydali svoje temné tajomstvo.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Strašidelný kláštor zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Strašidelný kláštor (0.00 EUR)


Stažení Strašidelný kláštor zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Příběhy soudce Ti (6.)

  Originální název:

  The Haunted Monastery (1961)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (7)

  Přidat komentář

  Halka2

  10.12.2017

  Díky čtenářské výzvě jsem si vzpomněla, že v knihovně mám tuto knihu, která patřila mému otci. A tak jsem se do ní pustila a nelituji. Zajímavá kniha, trochu hororu, cizí kultury , náboženství, historie i napětí. Až na ten překlad. Také mě to rušilo. Ale stejně jsem zvědavá na další příběhy.

  neryan

  16.04.2017

  Příběh je čtivý, ale místy jsem se lehce ztrácela v postavách a popisu kláštera. Také, co se týče formální stránky díla, tak ta korektura českého překladu, kde kolikrát vypadnou písmenka nebo dokonce dojde k jejich záměně, je velmi rušivá.
  Myslím, že by pro větší autentičnost děje občas neuškodilo přidat více hororových prvků.
  Velmi oceňuji exotičnost příběhu a vyjasnění taoistického a konfucianistického vyznání.
  Pokud se ke mně někdy dostane další ze soudcových příběhů, ráda si jej přečtu.

  Linda007

  01.12.2015

  Slabší díl ze série o soudci, ale i tak vydařené dílo.

  ERIK 2

  05.07.2015

  Dobře se to četlo ale tá jazyková korektura no úplný horor víceméně mi šla husina z chybjejicích písmen,ale spisovatel za to nemůže,to už je problém překladatele a jazykového poradce.

  honajz

  25.07.2013

  Oceňuji jednotu místa, času a děje. Příběh začíná večer před slavností k založení kláštera a končí brzkým ránem, tedy tzv. svítáníčkem. I když je příběh opět precizně vystavěn, s množstvím dobových detailů a mnoha poučkami z konfliktu konfucionismu a taoismu, přesto mi osobně tolik neseděl. Myslím tím celkovou atmosféru, kdy třeba při popisu chodeb je Gulik někdy zbytečně úsporný, a přitom stačilo přidat pár adjektiv, aby člověka hnedle víc mrazilo z toho "strašidelna". Také mi některé motivy přišly nedotažené (herec Mo nejprve má divže ne hlavní roli, aby byl posléze smeten ze stolu jako další postava mstitele, tuším už třetí v pořadí; nadcházející chřipku vyléčí, když se bouchnete do hlavy /přitom právě ten popis nemoci a ztíženého uvažování byl v první části knihy nejlepší/, některé postavy herců jsou až neskutečně svaté, soudcovy dámy se ani po letech neškádlí, ale pomáhají si apod.). Rovněž to vyznění, že zatajíme zločiny, jen proto, že šlo o vysoce postavené lidi, a necháme řešení svým způsobem nejvyšší Spravedlnosti, je možná konfuciánské, ale to zatajení mi prostě nešlo pod vousy. Přes těchto pár drobných výtek však jde stále o vysoce nadprůměrné dílo a je těžké je při čtení odložit.

  Yalka

  14.03.2013

  Skvěle napsaný a vypointovaný hororový příběh odehrávající se během jedné noci v jednom zapadlém horském klášteře. Některé scény z něj jdou jen těžko dostat z hlavy. Potěší přítomnost soudcových dam. 100 %. Nejlepší van Gulik ever!

  vitavita

  04.04.2012

  Tradičně kvalitní příběh van Gulika ….