Stopa v mém srdci PDF, ePub, Kindle

By | 06/25/2018

Stopa v mém srdci

Román o mindrácích, vzepětích i úletech spojených s dospíváním hrdinky knihy, patnáctileté Anny, ne nadarmo přezdívané Miss šoking, a zejména o dívčině urputném hledání rovnováhy po traumatickém zážitku neúspěšného přijímacího řízení na vysněnou konzervatoř. Anna se snaží svérázným prázdninovým programem opepřit život sobě i svému okolí ve snobském hotelu Mlýn a usiluje přijít na kloub tomu, o čem všichni mluví – totiž lásce. V partě kluků ze zámku se jí to rychle daří.Kniha v českém jazyce!


Stažení Stopa v mém srdci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stopa v mém srdci (0.00 EUR)


Stažení Stopa v mém srdci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká, Pro děti a mládež, Dívčí romány
  Vydáno: , Víkend
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  KSarlota

  23.06.2017

  Moje srdcovka 🙂

  EvikU.

  07.04.2017

  Skvělá pubertální kniha. Nedá se tomu vytknout zhola nic. Četla jsem ji jako trochu starší puberťačka. Teď se k těmto knihám vrátím, neboť začínám mít doma také puberťačky a někdy můžu vyletět z kůže.

  Ann98

  28.06.2016

  Jedna z mých oblíbených knížek. Moc jsem se u ní nasmála. Anna byla taková svá, byla správně ujetá a výstřední. Zpočátku mě zaráželo Annino chování k rodičům a babičce, divila jsem se, že jí to všechno procházelo. Ale … zajímalo by mě, jestli se s Leškem potom ještě setkali?

  MíšaK.

  05.06.2016

  Knížka mě hodně nadchla vsuvkou s historií zámku a záhadnými situacemi. Jinak to byl klasický román, který se dobře a rychle čte. Aniny výstřelky se mi hodně líbily a pobavily.

  Kubejka

  28.01.2016

  Jedna z mých vážně oblíbených knih 🙂

  DK197

  09.09.2015

  Četla jsem to kvůli kamarádce a místo identifikace s hrdinkou jsem si říkala: "Ježíš, to mít doma a vychovávat to… " Stárnu. Za sebe 3*, ale být mladší… tak ty čtyři zasloužené! 🙂

  Hlavně zpočátku vtipné, z části srašidelné a tak neskutečně pubertálně typické… 😀 A líbí se mi ta postupná změna. 🙂

  Iwinka473

  04.06.2015

  Tato kniha mě velmi zaujala zvláště tím, jak je na jednu stranu úplně typická a obyčejná pro každou dospívající dívku, ale na druhou stranu tak jedinečná. Je to jedna z nejhumornějších knih od Lanczové a rozhodně jsem se u ní nenudila. Vzhledem k tomu, že se celá kniha odehrává o prázdninách, kdy má Anna spoustu času a plánů, se mi zdá děj naprosto perfektní. Nesmím také opomenout příjemnou maličkost, že Anna a její parta občas jdou na zámek, kde pracují, jelikož v tom cítím drobný záblesk science fiction, ale přesto bych stále ochotně věřila, že by to mohla být realita. Zkrátka kniha je vtipná, pěkná a plná rozbouřených emocí patnáctileté dívky. 🙂

  Tyna.H

  21.05.2015

  I když mám raději fantasy a sci-fi romány, tak se mi tato knížka velmi líbila a potěšila mě, rozhodně jeden z nejlepších dívčích románů, co jsem kdy četla :), jen tak na ni nezapomenu.

  rakkaus

  27.04.2015

  Och och, moje pubertální srdcová záležitost 🙂 Jedna z nejlepších Lanczovek, co si pamatuju, kouzlo náctiletýho léta, spousta vtipnejch situací, poezie zámku… Tehdy jsem jí četla snad třikrát a letos, po deseti (možná více, fňuk) letech zas na dovolený a lepší srandu jsem si nemohla přát 🙂

  pavlinkaa

  29.01.2015

  Další povedená kniha, kterou jsem před pár lety milovala. Líbí se mi příběh ztřeštěné holky, která se na sebe snaží upozornit tím, že dělá samé nerozumné věci. Líbí se mi tajemství zámku, lehce strašidelné 🙂 Já se během četby bavila. Jen mě mrzel konec, kdy Anna roztrhala Leškovo telefoní číslo, ale snad vše dobře dopadlo …… 🙂

  kristyy

  09.09.2014

  Nejlepší kniha od Lanczové 😉 Čteno cca před 14 lety 😉

  1v8na

  01.08.2014

  velmi komické a celkem romantické, ale pěkné

  kristynka.m.

  29.06.2014

  po blizencich druha nej knizka od lanczove.Taky nejhumornejsi Anna je takove číslo:)

  Marčullkas

  23.07.2013

  Je pro mě těžké hodnotit zpětně knížky, které jsem před Xxx lety četla, ale na Lanczovou se nedá jen tak zapomenout. Provázela naši generaci:) Dnes bych sáhla po jiné literatuře(:

  Romčuška

  21.07.2011

  Tahle mi přišla jako docela fakt humorná 😀 hlavně na začátku 😀 a pak fakt uplná miss šoking 😀