Stíny na kůži PDF, ePub, Kindle

By | 06/29/2018

Stíny na kůži

Málokdo dokáže vyjádřit smutný osud Irska a skloubit ve své tvorbě soukromé problémy s politickými – navíc s humorem a bez náznaku sentimentality – jako Jennifer Johnstonová. Stíny na kůži jsou příběhem mladého Joa Logana, kterého trýzní neustálé požadavky jeho otce, někdejšího hrdiny a nyní slabého, vyčerpaného muže. Ve škole Joe jen sní v očekávání lepších časů, kdy utichne střelba a noci už nebudou plné děsivého strachu. Porozumění a kamarádství najde u Katheen, učitelky z nedaleké školy. Když se ale náhle vrátí z Londýna jeho starší bratr Brendan se zbraní a spoustou tajemství, pocítí Joe děsivou brutalitu války a jeho snům je provždy konec.Kniha v českém jazyce!


Stažení Stíny na kůži zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stíny na kůži (0.00 EUR)


Stažení Stíny na kůži zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Shadows on Our Skin

  Žánr:
  Literatura světová, Romány
  Vydáno: , Academia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  dominikB951

  05.01.2017

  Tato kniha sice zachycuje hroznou situaci v Irsku, ale v podstatě tam není jinak nic zajímavého, knížka mě moc nebavila.

  mahil

  10.09.2013

  Knihu jsem přečetla poměrně rychle. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Ale popravdě příběh nebyl nijak strhující. Na celé knížce je dle mého názoru nejdůležitější samotné zachycení tehdejší situace v Irsku. Kniha na mě působila dost depresivně, hlavně postava všesnášející matky a vyhořelého otce. Ponurá atmosféra doprovází celou kniha a happyend se také nekoná. Smutné čtení, ale obohacující.