Stín mrtvého PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Stín mrtvého

Tento svazek obsahuje díla vydaná samostatně: Stín kobry a Zabít mrtvého

Dvě novely vyznačující se dynamickým dějem nabitým událostmi. Stín kobry se odehrává v blízké, blíže neidentifikovatelné budoucnosti, kdy mafiánské praktiky patří k běžným normám a kdy mocní tohoto světa mohou bezmocné oběti zotročit a proměnit je v tajemné, éterické bytosti, nehmotné, ale všudypřítomné stíny. A právě v tomto světě detektivu Bensonovi kdosi unese dceru a žádá po něm, aby se dopustil loupeže… Děj novely Zabít mrtvého se odehrává kdesi v paralelním světě, kde se lidé dožívají stovek let, protože mohou absolvovat desítky reinkarnací, kdy jedinou podmínkou je ihned po zrození zlikvidovat staré a nepotřebné tělo. Ale co se stane, když se takový již téměř mrtvý vzepře svému osudu? Hue Margansonovi se podobná nehoda přihodila, a tak musí svého mrtvého najít dřív, než sám zemře. A to by mohlo být brzy…
Kniha v českém jazyce!


Stažení Stín mrtvého zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stín mrtvého (0.00 EUR)


Stažení Stín mrtvého zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  chobot

  08.04.2017

  Tvorbu pana Pecinovského mám docela v oblibě, ale bez této knihy bych se obešel. Ani jedna povídka mě nijak nezaujala a styl psaní v první osobě mi nesedí. Takže za mě sotva jedna hvězda za nápad.

  davidurban1973

  11.05.2016

  První delší povídka Stín Kobry mě moc nechytla. Povídka má zajímavý námět, ale zpracování charakterů a celkový popis prostředí toho světa mi přijde takový nedostatečný, podle mě dost věcí není vysvětleno. Taky mi postupně vadilo, že hlavní hrdina nám pořád dokola opakuje co musí udělat a proč, což čtenář pochopí už o prvním sdělení…
  Druhá povídka Zabít mrtvého se četla lépe. Je taková svižnější, líp napsaná a námět zajímavý.