Sten PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Sten

Vulkán byla staletí stará průmyslová planeta, kterou řídila Firma – odporná a chladná jako smrt.

Na Vulkánu se rodily pouze dva druhy lidí: ti smíření s osudem nebo ti drsní… a Sten byl drsný.

Když jeho rodina zahynula při záhadné „havárii“, Sten se vzbouřil a trýznil Firmu, přežívaje v nekonečných potrubních norách kovového světa.

Sten by skončil s vypáleným mozkem jako každý jiný delikvent, kdyby nezachránil záhadného cizince, který mu pomohl uprchnout z Vulkánu – a záhy se na něj vrátit!
Kniha v českém jazyce!


Stažení Sten zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sten (0.00 EUR)


Stažení Sten zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sten (1.)

  Originální název:

  Sten (1982)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Sci-fi
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  tartan

  21. února

  Sympatický a viac ako dynamický rozjazd jednej výbornej sci-fi série, alebo ako sa zo Stena – pôvodne takmer otroka, stáva jeden z najlepších a najelitnejších cisárových vojakov. V druhom pláne sa napríklad dozvedáme aj to ako sa robí taká revolúcia – celkom poučné. Vadila mi trochu línia s nájomným vrahom, ktorý mal odpraviť Stena – tá sa mi zdala silne nedotiahnutá, naopak výborná bola tá s výcvikom u gardy. Palec nahor aj za skvelé postavy – od Stena až po cisára (jeho rozhovory s Mahoneym sú jednoducho excelentné), škoda len, že sa väčšine z nich dostáva tak málo priestoru. Knižka je však pomerne útla, takže pri tak dynamickom deji sa zlupne sťa malina.

  PanTomina

  27.06.2017

  poměrně dobré a čtivé sci-fi, zde samozřejmě nesmyslně nadhodnocené, stejně jako většina knih. Po kratší přestávce se pustím do druhého dílu.

  optos2330

  04.12.2016

  Pre mňa to najlepšie čo tento žáner môže ponúknuť

  Pasadenka

  08.04.2016

  První knížka série, kterou nelze hodnotit, jako část, protože jak to se sériemi bývá, celek je víc, nežli pouhý součet částí a to u téhle série platí rozhodně. Cílem autorů bylo vytvořit svět, ve kterém je Věčný Císař, jenž žije několik tisíc let a spravuje svoje rozlehlé impérium. Jelikož je pořád člověk má velké množství excentrických „vlastností“ a na vše se dívá z velkého, božského, nadhledu. Hlavní hrdina, s kterým poznáváme svět, je nicka, která se shodou okolností dostane do armádního světa, hned k tomu nejlepšímu generálovi, jakého císařství má. A „nečekaně“ se z něho stane to nejlepší, co císař má. Hezké sci-fi z armádního prostředí, protkané politickými intrikami, plné humoru a cynického pohledu na svět. Po dvou letech jsem si to musel přečíst ještě jednou.

  lanusinka

  05.11.2012

  Jedna z mých nejoblíbenějších sci-fi sérií. Autoři se mi přesně trefili do smyslu pro humor, který provází všechny knihy…