Stará láska PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Stará láska

Jejich vztah se zrodil z bouřlivé atmosféry osmašedesátého roku. Harry a Lore spolu žijí už skoro čtyřicet let. Když se nyní ohlížejí zpět, jejich idealistické sny vybledly. Harry je už pár let v důchodu, konečně se zbavil úmorné rutiny ve stavebním úřadu, útěchu nachází v pečování o zahradu. Lore dlouhá léta pracuje v knihovně, organizuje autorská čtení, ale teď už nějak cítí více nespokojenosti než radosti. A co si doma počne se starým bručounem Harrym, který se jen hrabe v hlíně a popíjí pivo? Má ho vůbec ještě ráda? Tyto a ještě další otázky vyvstávají v obou manželích s novou naléhavostí, když jim dcera Gloria, už dvakrát katastrofálně provdaná z lásky, telefonicky oznámí, že se bude vdávat potřetí – za velkého boháče. Svatba bude pohádková, honosná, snobská – jak se k ní postaví staří zastánci hesla „All you need is love“?Kniha v českém jazyce!


Stažení Stará láska zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Stará láska (0.00 EUR)


Stažení Stará láska zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Alte liebe

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  t.adm

  01. února

  Takové milé čtení, které neurazí, ale ani nenadchne. Bylo zajímavé vidět pohledy na věc obou manželů, jak každý z nich lpěl na něčem jiném. Akorát celkově mi kniha přišla "o ničem", konec se mi nelíbil…Jinak napsáno, z pohledu do života dvou staříků se dalo vytřískat mnohem víc. Ale jako úsměvná oddechovka postačí :).

  DominaCZ

  05.02.2016

  Nikdy mě nepřestaně překvapovat ten nebetyčnej rozdíl mezi mužskýma a ženskýma. Ženský pořád musí vyrypovat a připomínat, co se stalo před třiceti a více lety. Tento muž ji má pořád rád a jí to pořád nestačí… je tak stará a pořád neví, co chce… no není to na ranu? 🙂
  Říká se, že žít ve stáří sám je hrozný, ale mně tedy přijde horší dožít takhle s člověkem, vědět o sobě první poslední a přesto nebýt spokojená a to ani se svým děckem. Žít takhle je hrozný.
  Proto jsem četla víceméně jen jeho text.

  May

  28.11.2014

  Myslím, že to co je v životě důležité a čím je a čím není třeba se zabývat bychom měli zvažovat a pečlivě vybírat každodenně. Žít podle svých představ a nebo se o to alespoň pokoušet teď a stále a nečekat až do důchodu, na splnění si snů …… a je jedno, zda mezi ně patří koupit si poníka nebo ráno zůstat v posteli a číst si 🙂 Život máme jen jeden a pokud na to občas zapomínáme, tak kniha Stará láska je dobrý způsob si to připomenout a je jedno, zda nám je třicet, čtyřicet nebo sedmdesát ….. moudro knihy platí pro všechny věkové kategorie!

  gacie

  29.01.2013

  Kniha vypovídá o vztahu dvou starších manželů – Harryho a Lore. O jejich snech, koníčcích, touhách a jejich rodině. Lore miluje svoji práci, autorská čtení a básně. Co se týká vztahů v rodině – Lorina matka ještě žije, ale je již několik let ve vegetativním stavu v nemocnici a její bratr Theo je pěkný šmejd. Trvá, aby matka byla na přístrojích, ale nechodí ji vůbec navštěvovat a nepodílí se na financování pobytu matky v nemocnici. Dále je tady Lorina dcera – Gloria, která byla již dvakrát vdaná a teď se chystá na svou třetí svatbu za nějakého boháče z Lipska. A ještě nesmím zapomenout na jedenáctiletou vnučku, kterou zajímají jen hry…. Líbilo se mi zpracování knihy. Vyprávějí ji vlastně dvě hlavní postavy – Harry a Lore. Takže vidíte 2 pohledy, muže a ženy, na svůj společný život.

  Dixinka

  16.12.2012

  Zamyšlení nad životem v důchodu. Kniha se čte rychle a nakonec zůstane opravdová myšlenka, co má v životě vlastně opravdovou cenu.